fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 21.02.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Customer Support Representative до Livingston Research 

EdTech-компанія Livingston Research шукає представника служби підтримки клієнтів з досконалою письмовою та усною англійською і готовністю двічі на тиждень працювати у нічні зміни. Буде плюсом, якщо кандидат брав участь у міжнародних програмах обміну.

2. Менеджер із продажу B2B до LOOQME

Сервіс для ефективного PR LOOQME шукає на нового Sales Heroes з гарною англійською, вмінням чути клієнта та навичками активного/прямого продажу. Круто, якщо вже є досвід у В2В продажу.

3. PR-менеджер до архітектурного бюро MONO Architects 

Архітектурне бюро MONO Architects шукає піар-менеджера, який вміє працювати з текстом, пише релізи та статті та знає представників українських та закордонних ЗМІ. Працювати потрібно буде в офісі, який отримав безліч нагород.

4. Communication officer (SMM) до Pechersk School International 

Престижна IB World School Pechersk School International шукає досвідченого комунікаційника, який однаково добре володіє англійською та українською мовами і здатен працювати в умовах багатозадачності. 

5. Менеджер по роботі з клієнтами до Fondexx

Компанія Fondexx, яка допомагає українцям купувати акції публічних американських компаній, шукає менеджера по роботі з клієнтами. Потрібно бути емпатійним, ввічливим, людиноорієнтованим і бажано з досвідом роботи з клієнтами. 

6. Заступник головного редактора видавництва «Альпіна Паблішер» 

Міжнародна видавнича група «Альпіна Паблішер» шукає заступника головного редактора (з перспективою росту до головного редактора). Потрібно мати досвід роботи на подібній посади — не обов’язково у видавництві — та вміти мислити категоріями бізнесу. 

7. Senior Content Manager до «Бізнес-Конструктор»

Міжнародна освітньо-консалтингова компанія «Бізнес-Конструктор» шукає Senior Content Manager: креативного, досвідченого, який вміє впроваджувати контент-стратегію і розробляти прототипи лендингів. 

8. Junior Claim менеджер до Flyhelp

Юридичний сервіс з захисту прав пасажирів Flyhelp шукає Junior Claim менеджера. Ключова навичка — мультизадачність, також важливі високий рівень організованості та вміння швидко вчитися працювати з сучасними ІТ рішеннями. 

9. Менеджер освітніх проєктів (Одеса) до IAMPM

Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає менеджера освітніх проєктів. Усьому навчать вже у перший тиждень роботи, головне — вміти працювати в умовах багатозадачності, бути комунікабельним і готовим відповідати студентам на їхні запитання навіть у неробочий час.

10. Lead Generation Specialist до Lanteria 

Продуктова ІТ-компанія Lanteria шукає Lead Generation Specialist, який має досвід роботи у рекламі, маркетингу чи електронній комерції, досконало володіє англійською і бажано має досвід роботи у В2В. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: