fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 22.05.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Customer Care Expert (English) до Wix 


Міжнародна хмарна платформа для створення та розвитку інтернет-проєктів Wix шукає експерта з обслуговування клієнтів. Потрібно володіти письмовою та усною англійською та мати принаймні рік досвіду роботи з користувачами. Резюме має бути англійською мовою. 


2. Content marketing manager for English-speaking markets до YouScan 


Українська продуктова компанія YouScan шукає менеджера контент-маркетингу, який чудово пише і зможе розробити та реалізувати контент-маркетингову стратегію для англомовних ринків. 


3. Sales manager до Sleeper 


Бренд домашнього одягу Sleeper шукає Sales manager для В2В сегменту американського ринку. Потрібно любити моду, одяг та бізнес та володіти англійською. Досвід роботи у PR / продажу буде перевагою. Робота у офісі на Подолі. 


4. Офіс-менеджер/асистент до Waveup


Глобальна консалтингова фірма Waveup шукає офіс-менеджера: молоду та талановиту людину, яка хоче розвиватися в динамічному середовищі. Основні вимоги — гнучкість, критичне мислення та 100% комунікація. Офіс біля метро Льва Толстого.


5. Менеджер освітніх проєктів (remote) до IAMPM 


Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає менеджера освітніх проєктів (віддалено), який допомагатиме студентам проходити онлайн-курси. Усьому навчать у перший тиждень роботи. Потрібно вміти чути і розуміти співрозмовника, бути комунікабельним та в міру самостійним. 


6. Sales manager до LINZA production


Креативний продакшн повного циклу шукає сейлз-джедая: емпатійного, проактивного, відповідального, який вміє робити класні структуровані презентації. Досвід роботи у креативних агенціях, з клієнтами або у продажах вітається, але не обов’язковий. 


7. Маркетолог до Prometheus


Найбільша платформа онлайн-навчання в Україні Prometheus шукає маркетолога. Потрібно мати за плечима успішні проєкти у цифровому маркетингу та мати сильні аналітичні навички. Робота віддалена. 


8. Content/SMM Manager до Sleeper 


Бренд домашнього одягу Sleeper шукає контент/SMM-менеджера з досвідом у SMM від 1 року та знанням сучасних трендів. Навички англомовного копірайтингу будуть великою перевагою, як і досвід фото- і відеозйомки. 


9. Менеджер із комунікації до «Україна БЕЗ сміття»


Громадська організація «Україна без сміття» шукає ангела комунікації з напрацьованою базою контактів та розумінням того, як працює медіаринок. Важливі відмінна українська, високий рівень англійської та максимальна стресостійкість.


10. SMM specialist (remote, part time) до Beetroot Academy 


Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy шукає SMM-спеціаліста на неповний робочий день. Потрібно мати досвід ведення інстаграм акаунтів, досвід у маркетингових командах та розуміння співпраці з дизайнерами. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: