fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 26.06.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. React.js developer (віддалено) до Yalantis 


Продуктова ІТ-компанія Yalantis шукає React.js розробника з 2+ роками досвіду роботи з React, Redux, глибоким розуміння основних JS / Typescript та англійською на рівні Upper-Intermediate. Працювати можна віддалено. 


2. Менеджер освітніх програм в Києво-Могилянській Бізнес-Школі


Києво-Могилянська бізнес-школа шукає менеджера програм управлінського розвитку – небайдужу людину, яка готова розбиратися, що насправді потрібно клієнту, і шукати найкраще рішення в кожній окремій ситуації. Замість співбесід пропонують пройти декілька завдань і потрапити на фінальний етап відбору – навчання на програмі «Школа менеджерів освітніх програм». 


3. HR Generalist до Sleeper 


Бренд домашнього одягу Sleeper шукає HR Generalist, який приєднається до існуючої HR команди. Потрібно мати 2 роки досвіду у HR, високий рівень емоційного інтелекту та володіти англійською на рівні Intermediate. 


4. Автор до SKVOT


Онлайн-школа креативних індустрій SKVOT шукає автора, який працює в темі графічного дизайну, копірайтингу, реклами, пише з драйвом і слідкує за тим, що відбувається у креативних індустріях. Завантаженість 1-3 тексти на тиждень, гонорар 1000-2000 грн за статтю. 


5. Project Manager (Дніпро) до Yalantis 


ІТ-компанія Yalantis шукає проджект-менеджера для роботи над зовнішніми та внутрішніми проєктами. Потрібно мати досвід подібної роботи від 2 років, з проєктами 10+ людей та з розподіленими командами. Стане у нагоді PMP, PMI-ACP сертифікація, ICAgile Certified Professional або будь-яка інша сертифікація PM Agile.


6. Контент-менеджер журналу до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає контент-менеджера до корпоративного онлайн-медіа. Потрібно буде оформлювати і завантажувати статті на сайт. Потрібно бути уважним, не боятися рутини і естетично підходити до верстки. Зарплата 8000-12 000 грн.


7. Маркетинг директор (CMO) до Sleeper


Бренд домашнього одягу Sleeper шукає маркетинг директора (CMO), який буде працювати над побудовою маркетинг стратегії, керувати стратегічними запусками продуктів, створювати концепції та сенси комунікаційної політики бренду. Важливо мати 3+ років досвіду в онлайн маркетингу та управління командами.


8. Education project manager до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає менеджера освітніх проєктів для англомовних курсів на платформі SKVOT. Ідеальний кандидат мав досвід в міжнародній компанії або жив у англомовній країні. Зарплата 12000-15000 грн + % з курсів, разом в середньому 15000-25000 грн. 


9. Редактор (віддалено) до Govitall


Міжнародна продуктова ІТ-компанія Govitall шукає редактора для віддаленої роботи. Потрібно редагувати описи документів відповідно до внутрішніх вимог. Важливе знання англійської на рівні Upper-Intermediate і вище.  


10. E-commerce Marketing Specialist (remote) до Plantifique


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає фахівця з e-commerce-маркетингу, який вільно володіє англійською та має досвід у цифровому маркетингу / електронній комерції від 2 років. Робота віддалена, але відвідати головний офіс у Барселоні радо запрошують. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: