fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 27.03.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Customer Support Member (віддалено) до DexDigital


Продуктова ІТ-компанія DexDigital шукає Customer Support Member (віддалено). Потрібно мати досвід роботи з англомовними клієнтами, вільно говорити і грамотно писати англійською. Робота за змінами: 7:00 – 15:00; 15:00 – 23:00; 23:00 – 7:00 (дві нічні обов’язкові).


2. Письмовий перекладач німецької до «Профпереклад»


Компанія №1 на українському ринку послуг перекладу шукає письмового перекладача з німецької, який має досвід письмових перекладів не менше 2-х років та вищу освіту. Робота стабільна, віддалена, з можливістю обирати замовлення і керувати своїм навантаженням.


3. Онофлайн креативний копірайтер до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає копірайтера, який вигадає нові формати і прокачає ті, що вже є. Потрібно знати, що болить в бізнеса і вигадувати ідеї, які захочеться шерити. Зарплата 20000-40000 грн. 


4. Partnership and Content Manager до ACHIEVERS HUB 


Консультаційна платформа для інді-розробників ACHIEVERS HUB шукає Partnership та Content Manager з навичками письмової та усної комунікації російською та англійською та базовими навичками роботи з графічними редакторами. 


5. Технічний адміністратор (віддалено) до IAMPM 


Освітня платформа у сфері ІТ-менеджменту IAMPM шукає технічного адміністратора (віддалено), який розуміє принципи роботи CMS, LMS, CRM систем та вже почав цікавитися мовами програмування (Java Script, C#, PHP, Java). 


6. Випусковий редактор до UA-ENERGY.ORG до DIXI Group


ГО «ДІКСІ ГРУП» шукає випускового редактора, який має досвід редагування журналістських матеріалів, вміє швидко орієнтуватися в новинному потоці і вже працював з енергетичною тематикою. 


7. YouTube Compliance Specialist до Genesis


Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає YouTube Compliance Manager для проєкту GMEM. Потрібно буде забезпечувати дотримання командою політики YouTube. Важливо вільно володіти англійською та мати сильні аналітичні навички. 


8. Координатор платформи «ДонорUA» (віддалено) 


Автоматизована система рекрутингу донорів крові ДонорUA шукає координатора платформи з інтересом до донорства крові і бажано з медичною освітою та досвідом роботи з пацієнтами у медичних закладах. Графік гнучкий, робота з дому.  


9. Програмний менеджер (віддалено) до ID Institute of Development 


ID Institute of Development шукає програмного менеджера (віддалено), який буде разом з командою створювати бачення  та наповнення освітніх програм. Потрібно розуміти сучасний ринок освіти та володіти експертизою в галузі освітніх інновацій. 


10. Copywriter (English) до ThinkMobiles (віддалено)


IT-компанія ThinkMobiles шукає англомовного копірайтера (віддалено) для створення контенту блогу компанії. Потрібно володіти англійською на рівні Advanced / Fluent та мати досвід у копірайтингу. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: