fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 28.02.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Маркетолог до школи англійської мови PROGRESS

Школа англійської мови Progress. Way to learn English планує виходити в онлайн-формат навчання і шукає маркетолога з відповідним досвідом у просуванні освітніх проєктів. Зарплата з бонусами в середньому 25 000 грн на місяць, офіс біля метро Золоті ворота.

2. HR Business Partner до Ocean Media 

Незалежний сейзлз хаус з продажу прямої реклами на ТБ Ocean Media шукає HRBP з досвідом на позиції HRG, PP, HRBP від трьох років, розумінням бізнесу та навичками комунікації та переговорів. Оформлення офіційне, зарплата «біла», офіс біля метро Олімпійська.

3. Менеджер програм до Української Соціальної Академії 

Українська соціальна академія – це навчально-консультаційний центр, що спеціалізується на міжнародних освітніх програмах в галузі соціального підприємництва. УСА шукає менеджера програм: людину з відмінними комунікативними та організаторськими навиками та розумінням сфери інновацій.  

4. Клієнт-менеджер до школи англійської мови PROGRESS 

Школа англійської мови Progress. Way to learn English шукає менеджера по роботі з клієнтами з високим рівнем емпатії, якого драйвять освітні проєкти. Вітаються навички переговорів і продажу. Сукупний дохід — від 15000 грн і вище.

5. Графічний дизайнер до «Бізнес-Конструктор»

Міжнародна освітньо-консалтингова компанія «Бізнес-Конструктор» шукає графічного дизайнера, який вже створював успішні кейси візуальних комунікацій в компаніях та дотримується дедлайнів. Оформлення офіційне, офіс біля Бесарабської площі. 

6. Project manager до англомовного табору DEC camp 

Сучасний освітній дитячий табір DEC camp шукає проджект менеджера, який направить їхню енергію у потрібне русло. Потрібно любити порядок та чек-листи, бути великим оптимізатором і смиливо замахнутися не на плавне, а на різке зростання. 

7. Teaching Centre Commercial Operations Assistant до British Council Ukraine 

Провідна міжнародна культурна організація British Council шукає асистента навчального центру з комерційних операцій. Потрібно володіти англійською на рівні В2 та мати досвід роботи з клієнтами телефоном/електронною поштою. 

8. Web-researcher (remote, part-time) до Reprezent

Компанія з дизайну презентацій Reprezent шукає Web-researcher для віддаленої роботи з завантаженням приблизно 15-20 годин на місяць. Потрібно мати аналітичний склад розуму і бути готовим постійно шукати та обробляти інформацію. 

9. Менеджер по роботі з партнерами до 1DEA.me 

Команда зі створення дизайнерських подарунків 1dea.me шукає  комунікабельного, самостійного та відповідального менеджера по роботі з партнерами, який завжди прагне саморозвиватися. Робота офіційна, офіс біля метро Лук’янівська, колектив веселий. 

10. Senior Content Manager до «Бізнес-Конструктор»

Міжнародна освітньо-консалтингова компанія «Бізнес-Конструктор» шукає креативного і досвідченого Senior Content Manager, який вміє впроваджувати контент-стратегію, знає, як розробляти прототипи лендингів і може презентувати свої ідеї навіть скептику. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: