fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 29.05.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Content Writer до Uptech 


Українська продуктова студія Uptech шукає автора контенту. Потрібно мати досвід копірайтингу у ІТ-тематиці від 2 років, вільно володіти письмовою англійською та мати досвід роботи з SEO-контентом. Офіс у центрі міста, працевлаштування через ФОП, графік роботи максимально гнучкий.


2. Випусковий редактор до ІТ-проєкту до LABA 


Платформа онлайн-освіти LABA шукає випускового редактора школи data science RobotDreams. Потрібно буде поєднувати функції редактора та проджекта, розуміти, як формувати беклог, що таке machine learning і чому роботи насправді не відберуть у нас роботу.


3. Graphic Designer до Live Animations


Міжнародна ІТ-компанія Live Animations шукає графічного дизайнера на проєкт тривалістю 1 місяць. Потрібно буде створювати матеріали для просування у соцмережах, створення презентацій тощо. Потрібно бути підкованим у Photoshop та добре володіти Illustrator, PowerPoint и Acrobat.


4. Content marketing manager for English-speaking markets до YouScan 


Українська продуктова компанія YouScan шукає менеджера контент-маркетингу, який чудово пише і зможе розробити та реалізувати контент-маркетингову стратегію для англомовних ринків.


5. E-commerce Marketing Specialist (remote) до Plantifique


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає фахівця з e-commerce-маркетингу, який вільно володіє англійською та має досвід у цифровому маркетингу / електронній комерції від 2 років. Робота віддалена, але відвідати головний офіс у Барселоні радо запрошують. 


6. Customer Care Expert (English) до Wix 


Міжнародна хмарна платформа для створення та розвитку інтернет-проєктів Wix шукає експерта з обслуговування клієнтів. Потрібно володіти письмовою та усною англійською та мати принаймні рік досвіду роботи з користувачами. Резюме має бути англійською мовою. 


7. Офіс-менеджер/асистент до Waveup


Глобальна консалтингова фірма Waveup шукає офіс-менеджера: молоду та талановиту людину, яка хоче розвиватися в динамічному середовищі. Основні вимоги — гнучкість, критичне мислення та 100% комунікація. Офіс біля метро Льва Толстого.


8. Sales manager до LINZA production


Креативний продакшн повного циклу шукає сейлз-джедая: емпатійного, проактивного, відповідального, який вміє робити класні структуровані презентації. Досвід роботи у креативних агенціях, з клієнтами або у продажах вітається, але не обов’язковий. 


9. Офіс-менеджер до LABA


Платформа онлайн-освіти LABA шукає офіс-менеджера, який врятує спеців і візьме на себе частину дрібних поточних задач. Потрібно швидко мислити, хотіти навчатися і знати англійську. Достатньо бути випускником вишу, досвід не обов’язковий.


10. Graphic Designer до Plantifique


Інноваційний бренд по догляду за шкірою Plantifique шукає графічного дизайнера, який володіє англійською та вже працював у сфері краси, догляду, моди чи роздрібної торгівлі. Потрібно бути готовим до багатозадачності і долучатися до різних проєктів. Робота віддалена, є доступ до Netflix, Spotify та інші плюшки. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: