fbpx

Топ-10 найпопулярніших вакансій тижня у Києві

Редакція Сб., 29.12.18 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярніші цього, останнього у році, тижня? Зібрали топ-10 крутих пропозицій, на які варто написати ще до нового року 🙂  

1. Копірайтер до Book Box

Вакансії в КиєвіСервіс читання Book Box шукає копірайтера, який грамотно і дотепно буде писати пости для сторінок у соцмережах, описи книг, тексти для сайту, листів, офлайн-матеріалів та презентацій.

 


2. Event Manager до CEO Club Ukraine

Вакансії в КиєвіCEO Club Ukraine – закритий бізнес-клуб для генеральних директорів і власників великих компаній – шукає Event Manager, який буде продумувати та реалізовувати концепцію, атмосферу, логістику та інші важливі деталі подій. Текст вакансії настільки чудовий, що більше не будемо нічого казати – читайте самі 🙂

 


3. Стажер у відділ маркетингу до Quadrate 28
 

Вакансії в КиєвіQuadrate 28, група компаній, яка пропонує послуги на аутсорсі для стартапів, малого і середнього бізнесу, шукає стажера у відділ маркетингу з навичками ділового листування, знанням англійської, бажанням розібратися у маркетингу, вмінням працювати в Excel, Word, PowerPoint та виконувати кілька завдань одночасно.

 


4. Junior Marketing Manager до Eurotrips

Вакансії в КиєвіМіжнародна туристична компанія Eurotrips шукає відповідального Junior marketing manager з досвідом роботи від 6 місяців / 1 року у сфері маркетингу, який любить подорожі, позитивно мислить та відкритий до всього нового.   

 


5. Керівник до Startup Ukraine

Вакансії в Києві
Освітній центр для підприємців Startup Ukraine шукає керівника з досвідом роботи в освітніх проектах, проектному менеджменті, організації заходів, який розбирається у продажах і маркетингу та готовий взяти на себе відповідальність за проект та його бренд на ринку.

 


6. Marketing Communications Intern у Weblium

Вакансії в КиєвіWeblium – глобальна платформа зі створення сайтів від TemplateMonster – шукає Marketing Communications Intern з вільною англійською, самостійністю, вмінням легко спілкуватися з великою кількістю людей, бажанням вчитися, а також досвідом участі чи організації волонтерських проектів (бажано).

 

7. Data Moderator до Ring Ukraine

Вакансії в КиєвіТопова продуктова ІТ-компанія Ring Ukraine шукає Data Moderator з англійською рівня  Upper-Intermediate / Advanced (письмовою та усною) і базовим розумінням ІТ-термінології. Графік роботи: змішані зміни (денна зміна-нічна зміна / два вихідні дні).

 

8. Менеджер освітніх проектів у LABA

Вакансії в КиєвіМіжнародна освітня платформа LABA шукає менеджера освітніх проектів з досвідом в управлінні проектами (або сильним бажанням стати класним менеджером проектів), цікавістю до освіти та розумінням трендів (що зайде / що не зайде).

 


9. Junior Researcher (повна/часткова зайнятість) до Attendify

Вакансії в Києві

Продуктова ІТ-компанія Attendify шукає Junior Researcher, який може працювати в офісі мінімум 20 годин на тиждень, знає англійську на рівні Upper-Intermediate та має загальне розуміння бізнесу.

 

10. Адміністратор освітнього центру до Grade Education Center

Вакансії в Києві
Центр курсів англійської мови і підготовки до міжнародних іспитів Grade Education Center шукає адміністратора освітнього центру зі знанням англійської мови на рівні Advanced (C1) та досвідом роботи на аналогічній посаді – менеджером або адміністратором мовної школи (буде великою перевагою).

 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся!

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.com.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: