fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Пт., 31.01.20 Новини

Які наші вакансії в Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂

1. Координатор інвест-конференції та премії з інновацій до Center42 

Агентство з інновацій Center42 шукає координатора інвест-конференції. Потрібно мати досвід організації великих конференцій, вільно володіти письмовою та усною англійською. Буде перевагою досвід поїздок на WebSummit та інші великі міжнародні конференції. 

2. Менеджер соціальних проєктів до компанії «Нова пошта»

«Нова пошта» шукає менеджера соціальних проєктів з досвідом і навичками роботи з КСВ проєктами та вмінням складати кошториси та бюджетування. Потрібно мати резюме, портфоліо і рекомендації. 

3. Менеджер з продажу виставкових площ до Run Ukraine 

Компанія Run Ukraine, організатор спортивно-масових заходів, шукає уважного, грамотного  і відповідального менеджера з продажу виставкових площ. Обіцяють конкурентну офіційну зарплату і молодий прогресивний колектив. 

4. Аналітик до Асоціації газовидобувних компаній України

Асоціація газовидобувних компаній України шукає аналітика: справжнього професіонала, який може мислити стратегічно, аналізувати та працювати з інформацією з різних джерел, хоче розвиватися та втілювати в життя амбітні проєкти. 

5. Customer Support до Mate academy 

Школа програмування та дизайну Mate academy шукає Customer Support з високим рівнем емоційного інтелекту та мінімальним досвідом роботи з людьми. Працювати і офісі у центрі міста (Льва Толстого), є ланчі за рахунок компанії і можливість безкоштовно вчити англійську.

6. Digital Manager до Biosphere corporation

Корпорація «Біосфера» — лідер з виробництва и дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні та СНД — шукає Digital manager з вищою освітою і досвідом розробки сайтів та роботи з соцмережами. Офіс на Осокорках, обіцяють офіційне оформлення з першого дня. 

7.  Learning & Engagement Manager в CEO Club Ukraine

Спільнота СЕО Club Ukraine, яка об’єднує генеральних директорів і власників середнього і великого бізнесу, шукає Learning & Engagement Manager, який адмініструватиме спільноту і організовуватиме заходи. Графік роботи гнучкий, з більшою завантаженістю у другій половині дня. 

8. Менеджер по роботі з британськими партнерами до «Бизнес-Линк»

Освітня агенція «Бизнес-Линк» шукає менеджера по роботі з британськими партнерами. Потрібно мати досвід укладення угод, вільно володіти англійською та обожнювати Велику Британію. Обіцяють ставку від 13000 грн + % з продажу та відрядження до Великої Британії.

9. Teaching assistant at Pechersk School International 

Інтернаціональна школа Pechersk School International шукає асистента вчителя з педагогічною освітою. Працювати з понеділка по п’ятницю з 8 до 17, резюме надсилати обов’язково англійською мовою.

10. Менеджер по роботі з клієнтами до Yacht Travel

Компанія з оренди яхт за кордоном Yacht Travel шукає менеджера по роботі з клієнтами з активною життєвою позицією, любов’ю до людей, гарними комунікативними навичками і вмінням працювати в команді. 

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: