fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 10.07.20 Новини

Які наші вакансії в Києві та інших містах України виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Копірайтер в «Кураж»


Київська барахолка «Кураж» шукає копірайтера, який не розбирається, що там зі статистикою і як таргетувати, але пише такі тексти, які потім зберігають собі блогери та бренди, щоб видати за свій. Важливо бути спеціалістом, а не спонтанічним письменником. 


2. Стажування у відділі продажу (Дніпро) до P&G


Стажування тривалістю 6-12 місяців для студентів 3-6 курсів у компанії P&G. Передбачає 2 напрями: «у полі» в магазинах та у складі команди з продажу. Зарплата 21 000 грн з переглядом після 6 місяця. Графік гнучкий, є можливість працювати з дому.


3. Customer Support Representative до Livingston Research 


EdTech-компанія Livingston Research шукає Customer Support Representative з відмінними комунікативними навичками та високим рівнем усної та письмової англійської, готового працювати у нічні зміни щонайменше двічі на тиждень (з 23 до 7 ранку) для покриття західного ринку компанії. 


4. Координатор освітніх програм до Kyiv Academy of Media Arts


Kyiv Academy of Media Arts шукає координатора освітніх програм. Потрібно мати 3+ роки досвіду роботи аккаунт- або проджект-менеджером та вміти працювати з великим обсягом інформації та людьми. Знання англійської обов’язкове. 


5. Education project manager до LABA  


Платформа онлайн-освіти LABA шукає Education project manager з лідерськими якостями, критичним мисленням та вмінням управляти проєктами. Зарплата 12 000-15 000 грн + % з курсів, у середньому 15 000-25 000 грн, кілька днів на місяць можна працювати віддалено. 


6. Senior Analyst in Public Sector до CIVITTA


Консалтингова компанія CIVITTA шукає старшого аналітика у державному секторі, який має 3+ років досвіду роботи в галузі аналітики, управлінського консалтингу або суміжних галузей та сильні навички спілкування та презентації. 


7. Менеджер із внутрішніх комунікацій до Малої академії наук України 


Мала академія наук України шукає людину, яка отримує задоволення від налагодження внутрішніх комунікацій в компанії, з бекґраундом в HR. Потрібно буде змінювати все або будувати з нуля. Обіцяють берегти і платити «білу» зарплату з повним соцпакетом.


8. Учитель початкових класів до ГС «Освіторія»


Громадська спілка «Освіторія» шукає супервчителя початкових класів у фантастичну школу. Зарплата 20 000 грн, графік з 8 до 16 з понеділка по п’ятницю, відпустка 56 календарних днів, смачні обіди та закордонні стажування. 


9. Копірайтер (Львів) до Qubstudio 


Дизайнова та брендингова діджитал-агенція Qubstudio шукає копірайтера (копірайтерку) для проєктної співпраці. Основне завдання — написання та редагування текстів, участь у процесі створення брендів та їх комунікацій. Зараз працюють віддалено, потім у опен спейсі. 


10. Head of web studio до Weblium


Платформа для створення сайтів Weblium шукає керівника студії для контролю проєктів клієнтів, управління командою проджект-менеджерів і дизайнерів. Важливо розуміти базові принципи вебдизайну, мати досвід управління командою та досвід роботи з Bitrix24, Jira, Confluence.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: