fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня

Редакція Пт., 11.09.20 Новини

Які наші вакансії в Києві, інших містах України та віддалено виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто відгукнутися, поки це не зробили інші 🙂


1. Менеджер(ка) з продажу нативної реклами до Happy Monday 


Кар’єрний портал і онлайн-медіа Happy Monday шукає менеджера/ку з продажу нативної реклами, щоб наповнити життя редакції цікавими нативними проєктами, а наш бюджет — грошима від їхнього продажу. Потрібно мати глибоке розуміння, як працює і заробляє медіа, та мати досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року.


2. Educational Project Specialist до Genesis 


Глобальна продуктова ІТ-компанія Genesis шукає талановитого Educational Project Specialist, який буде допомагати організовувати внутрішні і зовнішні освітні проєкти «під ключ». Прикладами таких заходів є Genesis IT School, Genesis Marketing Case, Genesis & KSE Product School. Знадобиться досвід у організації проєктів від 1 року, навички SMM та копірайтингу. 


3. Копірайтер до Brand Loft Agency


Brand Loft Agency шукає копірайтера з досвідом від 2-х років. Роботи буде чимало: вигадувати нейми, слогани, рекламні меседжі, писати тексти різних обсягів для бренд-буків, презентацій, статей, постів, сайтів, кейсів. Офіс на лівому березі. 


4. Media Buyer | Facebook Ads + Google Ads Specialist до KonvertLab (віддалено) 


Діджитал-агенція з повністю віддаленою командою KonvertLab шукає спеціаліста з налаштування реклами у Facebook та Gooogle. Важливо мати відповідний досвід роботи від 2-х років і бути готовим працювати за східним поясним часом. Зарплата стартуватиме від 900-1200$. 


5. Онлайн івент-менеджер до Freedom Business Summit (віддалено) 


Міжнародний онлайн-самміт шукає івент-менеджера: добре організовану людину, що має досвід роботи з медіа та вендорами. Потрібно вміти писати гарні тексти, мати досвід управління проєктами та добре володіти англійською. Повністю віддалена робота з навантаженням близько 4-5 годин на день.


6. Менеджер по роботі з клієнтами до «Бизнес-Линк»


Освітня компанія «Бизнес-Линк» шукає менеджера по роботі з клієнтами для організації освітніх поїздок до Великої Британії. Зарплата від 13 000 грн + комісійні, відрядження до Великої Британії, є можливості для кар’єрного зростання.


7. Customer Support Representative (Київ) до Livingston Research 


EdTech-компанія Livingston Research шукає Customer Support Representative, які володіють письмовою та усною англійською на рівні Advanced та готові двічі на тиждень працювати у нічні зміни. Зарплата від 650$ + бонуси. 


8. Financial Coordinator до Beetroot 


Шведсько-українська ІТ-компанія Beetroot шукає фінансових координаторів у Одесі, Івано-Франківську, Полтаві, Житомирі. Потрібно мати вищу освіту у галузі бухгалтерського обліку або фінансів і принаймні рік досвіду у цій сфері.  


9. PR Manager до Competera (віддалено)


Нейромережева платформа розумного ціноутворення Competera шукає піар-менеджера. Потрібно мати від 2-х років релевантного досвіду (бажано з B2B SaaS/стартапами) та володіти англійською на рівні Advanced. 


10. Адміністратор до Арт-колор студії WooW! 


Арт-колор студія WooW! шукає адміна-ресепшіоніста — людину, яка вміє і любить утримувати все в порядку. Позмінний графік 2/2, з 9:00 до 21:00, оплата 9000-11000 грн грн (9000 грн на випробовувальний термін тривалістю у три місяці, після – 11000 грн).

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/jobs-search/ 

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: