Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Найпопулярніші вакансії тижня на Happy Monday: 10 пропозицій від крутих роботодавців

Чт., 14.09.23 Новини 8 хв читання

Цього тижня наших читачів приваблювали пропозиції від українських і міжнародних компаній та НГО. Серед популярних вакансій — позиції SMM-спеціалістів, проєктного координатора, маркетолога, менеджера навчальних курсів і графічного дизайнера.


1. Junior Project Coordinator до CIVITTA


CIVITTA, компанія у сфері управлінського консалтингу, шукає Junior Project Coordinator. Майбутній співробітник працюватиме над різноманітними міжнародними проєктами, зокрема у рамках програми «Erasmus для молодих підприємців». Вимоги до кандидата: відмінні організаторські, комунікативні навички та навички розв’язання проблем, високий рівень знання української та англійської мов. Досвід роботи над координаційними проєктами в студентських організаціях буде перевагою. Компанія пропонує як повну, так і часткову зайнятість. 


2. SMM Specialist до BetterMe


BetterMe, українська компанія з розробки мобільних додатків для здорового способу життя, шукає SMM Specialist. Людина створюватиме контент для соціальних мереж BetterMe Store, стежитиме за трендами, аналізуватиме результати й співпрацюватиме з маркетинговим, креативним та продуктовим відділами для досягнення спільних цілей.

Перевага надається кандидатам, які мають досвід ведення соціальних мереж і розуміють принципи їхньої роботи, знають специфіку цільової аудиторії у США, вміють працювати з дизайнером та мають базові навички графічного дизайну,  а також знають англійську на рівні Upper Intermediate або вище.

Як працюється в компанії BetterMe?

Розповідаємо про це детально в профілі компанії

Читати


3. Courses Manager до креативного факультету Projector 


Онлайн-інститут Projector шукає Courses Manager до свого креативного факультету. Його обов’язками буде: координувати навчання студентів і надавати їм всесторонню підтримку, допомагати кураторам із вирішенням організаційних питань, працювати з CRM- та LMS-системами, збирати та аналізувати зворотний зв’язок від студентів, а з часом — брати на себе відповідальність за більші проєкти всередині факультету чи всього інституту. Шукають людину, яка вірить, що освіта може змінювати життя, має гарні комунікативні навички, може працювати з великими обсягами інформації, ідеально знає українську та англійську, обізнана з роботою у Notion та програмами з Google Workplace. 

Як працюється в компанії Projector?

Дізнайтеся про переваги роботи в компанії та команду

Читати


4. Creative Marketing Specialist до AMO 


Міжнародна IT-компанія AMO розширює маркетингову команду та шукає Creative Marketing Specialist — людину, яка продумуватиме концепції рекламних кампаній та генеруватиме ідеї для залучення нових юзерів. Кандидат мрії має аналітичний склад розуму, є креативним, знає англійську на рівні B1+, розуміє тренди й найкращі практики у своїй сфері. Досвід роботи на аналогічній позиції буде перевагою.


5. Junior People Partner до Laba Group


Міжнародна EdTech-компанія Laba Group розширює HR-команду і шукає Junior People Partner. Людина відповідатиме за онбординг новачків, контролюватиме підписання документів, адмініструватиме систему обліку персоналу, братиме участь у HR-проєктах, організовуватиме корпоративні івенти тощо. Потрібно: бажання рухатись у HR-напрямі, комунікативні навички рівня PRO, високий рівень тайм-менеджменту та самоорганізованості, креативність.

Як працюється в компанії Laba Group?

Дізнайтеся найцікавіше про роботодавця

Читати


6. Courses Manager до факультету інтерфейсів у Projector 


Онлайн-інститут Projector шукає Courses Manager до свого факультету інтерфейсів. Потрібна людина, яка координуватиме навчання студентів і надавати їм всесторонню підтримку, допомагатиме кураторам із вирішенням організаційних питань, працюватиме з CRM- та LMS-системами, збиратиме та аналізуватиме зворотний зв’язок від студентів. Ідеальний кандидат має гарні комунікативні навички, цікавиться дизайном інтерфейсів, вміє працювати з Jira. 


7. Асистент департаменту досліджень до Media Development Foundation


Центр розвитку незалежних медіа в Україні Media Development Foundation шукає асистента до свого департаменту досліджень. Обов’язки: шукати інформацію про медіа у відкритих джерелах, вивчати медійний ландшафт України, аналізувати контент різних медіа на наявність джинси та немаркованої реклами, досліджувати питання медіавласності — збирати інформацію з реєстрів. Позиція передбачає парт-тайм зайнятість і є гарним стартом для кар’єри студентів факультетів журналістики та соціальних наук.


8. Graphic Designer до Zibra AI (часткова зайнятість)


Українська технологічна компанія, що розробляє інструменти для створення віртуального контенту за допомогою ШІ, шукає дизайнера. Людина створюватиме привабливу графіку для соціальних мереж, розроблятиме візуально переконливі презентації, співпрацюватиме з іншими командами. Потрібен кандидат із сильним портфоліо, знаннями ПО для графічного дизайну — Adobe Creative Suite: Photoshop, Illustrator, Figma, Blender, гарними комунікативними навичками та гострим оком на деталі. Буде перевагою знання інструментів анімації і 3D-програм, а також знання Unity чи готовність швидко навчитися за короткий проміжок часу.


9. Communications & PR Lead до «Освіторії»


Громадська організація «Освіторія» разом із Міністерством освіти й науки України та міжнародною організацією WAR CHILD розробили навчальний мобільний застосунок для школярів «Вивчаю — не чекаю» і шукають Communications & PR Lead до команди проєкту. Серед обов’язків: впровадження комунікаційної стратегії проєкту, пошук нестандартних рішень для залучення аудиторії, залучення нових партнерів, координація роботи комунікаційної команди, бюджетування та звітування. Потрібна проактивна людина, що розуміє специфіку освітньої та/або культурної сфери та знає англійську на рівні Advanced.


10. SMM Manager до English for IT


Онлайн-школа англійської мови та софт-навичок для IT-спеціалістів шукає SMM Manager. Майбутній співробітник вестиме соціальні мережі — Instagram, TikTok, LinkedIn, Telegram, розроблятиме нові контент-ідеї, адаптуватиме тренди під сторінки школи, відповідатиме за трекінг аналітики, робитиме щотижневі/щомісячні звіти. Шукають креативну людину, яка знає англійську на рівні Intermediate та вище, цікавиться світовими трендами у сфері IT та digital, розуміється на SMM-метриках та має відповідний досвід роботи.

Не знайшли свою вакансію?

Маємо десятки інших пропозицій від топових компаній з різних сфер. Для зручного пошуку користуйтеся фільтрами

Шукати
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: