Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Найпопулярніші вакансії тижня на Happy Monday: 10 пропозицій від крутих роботодавців

Чт., 16.11.23 Новини 6 хв читання

Цього тижня пошукачі роботи найбільше цікавились менеджерськими позиціями у благодійних організаціях «Повернись живим» та «Фонд Сергія Притули». Також популярними були вакансій Дії — наразі там шукають комунікаційника, SMM-дизайнера та контент-менеджера.


1. Менеджер комунікаційних проєктів до RMA


Комунікаційна агенція RMA, що займається антикризовими та державними комунікаціями, шукає менеджера комунікаційних проєктів. Основні обовʼязки: ведення проєкту від підготовки бюджету до фінальної звітності; побудова довготривалих відносин із клієнтами та партнерами; організація роботи проєктної команди; робота з продакшном. Досвід у журналістиці / державних комунікаціях буде перевагою. Необхідний рівень англійської — від Upper intermediate.


2. Проєктний менеджер/ка до БО «Фонд Сергія Притули»


Благодійна організація «Фонд Сергія Притули» шукає проєктного менеджера/ку. Основні обов’язки та сфери відповідальності: розробляти й втілювати стратегії реалізації чинних та нових проєктів, ідей та ініціатив; управляти процесом розробки проєктних пропозицій на основі потреб бенефіціарів і спроможностей команди; готувати, редагувати та подавати проєктну звітність; брати участь у формуванні бюджетних пропозицій. Вимоги до досвіду: мінімум 2 роки успішного досвіду у сфері управління проєктами, адміністрування програм, управління проєктними командами чи іншої відповідної галузі.


3. Операційний менеджер/ка до «Повернись живим»


Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» шукає операційного менеджера/ку, що візьме «під ключ» операційну функцію в департаменті стратегічних ініціатив Фонду. Основні обов’язки: моніторинг та забезпечення потреб команд департаменту в устаткуванні (обладнання, інвентар, тощо); організація та замовлення необхідних послуг; ведення внутрішнього документообігу. Ідеальний кандидат працював на аналогічній чи дотичній посаді; має досвід організації документообігу, круті комунікативні навички, легко знаходить спільну мову з будь-ким.


4. Проджект-менеджер до HOTVISA


Компанія HOTVISA шукає проджект-менеджера. Обов’язками буде: планування та керування проєктом; забезпечення успішного запуску нових продуктів на ринок; управління командою; бюджетування та фінансовий контроль, ведення документації. Очікування від кандидата: досвід роботи від 2 років на позиціях продюсера/ки, івент-менеджера/ки або проджекта; готовність розбиратися в диджитал-маркетингу, аналітиці та продажах; знання про системний підхід, чіткі процеси та координацію команди. 


5. Менеджер онлайн-курсів для ІТ підприємців до Growth Factory


Освітній проєкт для управлінців та власників ІТ-компаній Growth Factory шукає куратора дистанційного навчання/бізнес-менеджера. Ідеальний кандидат має 1-2 роки досвіду на посаді куратора онлайн-курсів, менеджера по роботі з клієнтами, бізнес-координатора; досвід роботи в ІТ чи в сфері освіти; досвід організації та проведення офлайн і онлайн подій.


6. Office Manager/Happiness Manager до BetterMe


Компанія BetterMe, яка розробляє IT-продукти у категорії здоров’я та дозвілля, шукає Happiness Manager. Його основні задачі: забезпечення життєдіяльності офісу, пошук нових креативних рішень щодо офісних бенефітів, зустріч гостей компанії; ведення офісних витрат; робота з кур’єрськими службами; виконання доручень керівників. Необхідно мати досвід від 1 року на аналогічній позиції (happiness manager, офіс-менеджер, адміністратор), вміти працювати в режимі багатозадачності.

Як працюється в BetterMe?

Дізнайтеся про цінності компанії й роботу в команді

Читати


7. Product Analyst до BetterMe


Компанія BetterMe, яка розробляє IT-продукти у категорії здоров’я та дозвілля, шукає Product Analyst. Обов’язками буде: працювати з менеджерами з продуктів і допомагати їм ухвалювати правильні рішення на основі даних; проводити дослідження та A/B-тести; автоматизувати весь процес аналітики та створювати інформаційні панелі для різних зацікавлених сторін (продукт і маркетинг). Необхідний досвід: ​​2+ роки досвіду в продуктовій компанії, яка працює з продуктовою аналітикою; аналітичний склад розуму; досвід роботи з інструментами візуалізації даних, техніками BI. 


8. Community Manager до CEO Club


Клуб лідерів бізнесу CEO Club Ukraine шукає Community Manager. Його завданнями буде: створювати стратегію інтеграції кожного учасника, враховуючи його персональні та бізнес-інтереси; ініціювати, розробляти й поліпшувати формати для розвитку, співпраці і спілкування членів клубу; знайомити між собою учасників, пропонувати релевантні продукти; креативно «запаковувати» зустрічі/івенти/формати; модерувати спілкування у безлічі чатів.


9. SMM-дизайнер до Дії


Diia Company шукає енергійного та послідовного SMM-дизайнера. Він чи вона буде створювати віжуали для соціальних медіа, генерувати креативні ідеї, розробляти інфографіки, створювати презентації. Вимоги до кандидата: від 1 року досвіду; володіння Figma, Adobe Photoshop та Illustrator; уважність до деталей; чітке дотримання дедлайнів; вміння чітко слідувати гайдам; вища освіта.


10. Комунікаційний менеджер телеком-напряму до Дії


Diia Company шукає комунікаційного менеджера телеком-напряму. Обов’язки: розробляти щотижневий план комунікації; комунікувати із журналістами; готувати спікерів до виступів; комунікувати з інфлюенсерами та блогерами; збирати інформацію, планувати інфоприводи та запобігати кризовим ситуаціям; вести PR-аналітику, досліджувати ефективність комунікаційних кампаній. Від кандидата очікують: реальних якісних кейсів у портфоліо; досвіду роботи піарником / комунікаційником / маркетологом від 3 років; бажання змінити підхід до класичної взаємодії «журналіст — піарник».

Не знайшли свою вакансію?

Маємо десятки інших пропозицій від топових компаній з різних сфер. Для зручного пошуку користуйтеся фільтрами

Шукати
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: