Пандемія COVID-19 створила у компаніях нову культуру безпеки та захисту співробітників, сфокусовану на їхньому здоров’ї. Про це свідчать результати дослідження компанії Prothealth, що працює у галузі інноваційних рішень для охорони праці.
Навіть після вакцинації від COVID-19 у компаніях продовжать дотримуватися заходів безпеки для охорони здоров’я співробітників. В цьому впевнена майже половина (43%) з 30 опитаних представників компаній із різних сфер. Ще 37% респондентів заявляють, що заходи будуть скасовуватися поступово, і лише 10% упевнені, що маски, віддаленка та соціальна дистанція в такому випадку будуть неактуальні.
Будь-яка вакцинація не рятує від хвороби, а дозволяє її легше переносити. Тому засоби захисту будуть актуальними для громадських місць, у тому числі транспорту, ще тривалий час.
Яких конкретно заходів будуть дотримуватися в компаніях?
Більшість респондентів вказують, що планують і надалі дотримуватись соціальної дистанції, проводити санітарну обробку рук і дезінфекцію поверхонь. У 2020 році саме ці засоби захисту здоров’я були найрозповсюдженішими (на думку 94% респондентів), хоча третина опитаних не вважають їх справді ефективними.
Найбільш дієві ті методи, які хоч якось виконуються — маски, дистанція, обробка рук.
Також зараз формується запит на автоматизацію процесу зниження ризику інфікування: 16% респондентів вказали, що у майбутньому для їхнього бізнесу будуть актуальні комплексні автоматизовані системи піклування про здоров’я співробітників, але наразі вони є тільки у 3% компаній.
Дослідження проводили, аби оцінити, як пандемія змінила підхід організацій до засобів захисту здоров’я та чи планують вони дотримуватись нововведень далі. Для цього опитали 30 респондентів з галузей медицини, виробничих компаній, органів влади, сільськогосподарських підприємств, IT-сектора, ЗМІ, дитячих установ, HoReCa, релігії, соціальних установ.
Шукаєте роботу в компанії, де турбуються про здоров’я співробітників?
Знаємо такі, і вже розповіли про них тут →
До компаній
Дякуємо!
Тепер редактори знають.