Міністерство цифрової трансформації України та Edtech-компанія Mate academy підписали меморандум про співпрацю — щоб допомагати учасникам бойових дій опановувати нові цивільні професії після повернення зі служби. Ділимося деталями.
Що передбачає співпраця Мінцифри та Mate academy
Основні напрями роботи охоплюють навчання та працевлаштування в ІТ, а також партнерства з компаніями, які готові наймати нових спеціалістів до себе в команди й ставати дружніми до ветеранів.
Зі свого боку Мінцифра сприятиме масштабуванню програми й залученню компаній, які найматимуть ветеранів до себе на роботу. А Mate academy бере на себе відповідальність за навчання ветеранів та допомогу з працевлаштуванням.
«Ветерани та ветеранки вже повертаються до цивільного життя та роботи. Ми маємо не просто бути готові до цього, а й допомагати їм в адаптації та віднайдення себе після звільнення зі служби. Паралельний процес — це популяризація ідеї найму ветеранів компаніями, які активно ведуть свою діяльність в Україні та світі. Чимало українських компаній вже є гарним прикладом цього, але інші бізнеси також мають долучатись» , — говорить Роман Апостол, співзасновник та СЕО Mate academy.
Напрями та умови навчання
Навчання можливе за напрямами:
- Frontend;
- Fullstack;
- Python;
- QA;
- UI/UX;
- Design.
Проходитиме воно в форматі повного дня впродовж 3–6 місяців, тож поєднувати курс із проходженням служби чи іншою фултайм-активністю не вдасться. Задля швидшої реінтеграції ветерани будуть зараховані до навчальних груп разом з іншими студентами.
Програма охоплює комплексну підготовку: здобуття технічних та розвиток мʼяких навичок, робота в команді, опанування англійської, супровід у пошуках роботи. Під час відбору студентів звертатимуть увагу на мотивацію та готовність навчатись у режимі повного дня. За даними Mate academy, 20 ветеранів вже розпочали навчання.
З деталями можна ознайомитися на сайті програми.
Шукаєте роботу?
Маємо десятки пропозицій від топових компаній з різних сфер. Для зручного пошуку користуйтеся фільтрами
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії