fbpx

«Переосмислив плани і відмовився від “не моїх” проєктів». Відгук про кар’єрний тест Happy Monday

Редакція Пн., 06.04.20 Історії

Щоб кожен знайшов улюблену роботу, ми радимо пройти онлайн-тестування «Профкар’єра».  Створений спеціально для дорослих онлайн тест покаже ваші здібності та пріоритети, а консультація з експертом допоможе зрозуміти, як використати отриману інформацію в реальному житті і на що звернути особливу увагу.

Публікуємо відгуки людей, які вже пройшли «Профкар’єру».

Кирило Мазур, підприємець


Чому ти вирішив пройти тест? На яке питання хотілося знайти відповідь?

Я в якомусь сенсі уперся в стелю в своїй галузі, стало тісно, ​​але куди рухатися далі, я не розумів. Змінювати сферу і починати все спочатку не хотілося, знайти нову компанію або аналогічну посаду в моєму випадку просто не допомогло б. Найгірше — мені ставало дуже нудно від своєї роботи, я починав вигоряти. Хотілося переосмислити свою кар’єру і подальші кроки для її розвитку.


Як проходив процес? Що сподобалось? Що було несподіваним?

Тест порадила дружина. Того ж вечора його пройшов. Це мало тривати годину-півтори, але я проходив його трохи більше 2 годин — питання були цікаві і змушували замислюватися про те, про що раніше не замислювався. Круто, що все онлайн — і сам тест, і результати, і скайп з консультантом. Сподобалася наявність консультанта — добре дозволяє доаналізувати себе і поставити запитання, які залишилися після проходження.


Який результат ти отримав? Що стало найціннішим?

Для мене тест виявився потужним інструментом психодіагностики та самоаналізу. З найбільш цінного — я непогано структурував, які завдання, проєкти і тип клієнтів на даному етапі життя мене мотивують і додають енергії, а які цю енергію крадуть. Я зрозумів, які сильні якості варто використовувати і фокусуватися на них. Визначив тип діяльності, в якому мені буде максимально ефективно рухатися далі.


Поділися, будь ласка, одним інсайтом про себе з тесту — що стало для тебе несподіваним відкриттям про себе? Або може щось вдалося підтвердити? Може ти дізнався щось забавне?

Тест ще більше підтвердив мою схильність до підприємництва. Показав, які навички є моєю «суперсилою», а які варто посилити. Я і так знав багато чого з цього, але завдяки тесту (і супутньому процесу рефлексії) стало більш чітко видно, про що я.


Як ти скористався результатом тесту? Що вдалося застосувати в житті? Як змінити діяльність або ставлення до неї?

Тест і консультація стали приводом щось змінити. Я отримав поштовх і структуровані аргументи, щоб переосмислити свої плани і подальшу кар’єру. Я відмовився від пари проєктів, які виглядали дуже привабливими фінансово, але які знову були не про мене і мали всі шанси затягти мене в спіраль емоційного вигорання. Тепер, за кілька місяців, я бачу, що краще розумію, що мені подобається і якої діяльності я прагну — і до мене вже почали приходити нові завдання і проєкти з напряму, який мене надихає і на якому я хочу сконцентруватися далі.


Кому б ти порекомендував пройти тест?

Думаю, що тест однаково актуальний і в 20, 25, 30 і в 50 років. Тим, у кого криза сенсів і емоційне вигорання від своєї роботи. Тим, хто шукає шляхи розвитку кар’єри далі, але відчуває брак структурності у розумінні своїх інтересів, мотивації, навичок, можливостей. Це хороший інструмент для старту змін на краще.

Готові знайти своє покликання і улюблену роботу?

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

До тесту

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: