fbpx

«Отримала впевненість, мотивацію і полегшення». Відгук про кар’єрний тест Happy Monday

Редакція Пн., 27.04.20 Історії

Щоб кожен знайшов улюблену роботу, ми радимо пройти онлайн-тестування «Профкар’єра».  Створений спеціально для дорослих онлайн-тест покаже ваші здібності та пріоритети, а консультація з експертом допоможе зрозуміти, як використати отриману інформацію в реальному житті і на що звернути особливу увагу. 

Публікуємо відгуки людей, які вже пройшли «Профкар’єру».

Олена Чичирко, студентка


Чому ти вирішила пройти тест? На яке питання шукала відповідь?

В дитинстві для тебе існує декілька професій, а потім ти дорослішаєш і починаєш розуміти, що професійний вибір не обмежується «вчителем» і «космонавтом». Одні посади з’являються, інші зникають і все було б добре, якби не так складно. Із складністю вибору призвання стикнулась і я, навіть більше, провчившись 4 роки в університеті, заплуталась ще більше. Тоді зі мною і трапився цей тест, як ніколи вчасно. У першу чергу, хотіла завдяки ньому структурувати все у своїй голові, відкинути наявні варіанти професій або відкрити нові.


Як проходило тестування? Що сподобалося? Що стало несподіванкою? 

Хвилююче! Розуміла, що в цей момент не вирішується доля, але відчуття були подібні. Проходження самого тесту зайняло близько 1,5 години, питання були різнопланові. Сподобалось, що все відбувалось в онлайн-режимі і тест був комплексний, до останнього не розуміла, яким буде результат. Кар’єрний консультант Тетяна Романцова допомогла розшифрувати результати і глибше розібратись в собі.


Який результат ти отримала? Що стало найціннішим? 

Найцінніше, що отримала завдяки тесту та консультації – впевненість, мотивацію і полегшення. Впевненість в тому, що в мені є все для крутих сфер, в яких мріяла реалізуватись. Мотивацію розвиватись, будувати кар’єру, щоб не змарнувати вміння і можливості. І полегшення, що не довелось змінювати декілька робіт, щоб це зрозуміти.

Хочу відмітити: особлива цінність тесту не в тому, що ти отримуєш відповідь на питання: «Ким стати?», а в тому, що починаєш розуміти свої особливості і переваги, завдяки яким ти зможеш бути ефективним в різних суміжних сферах. Це важливо в умовах постійних змін.


Поділися, будь ласка, одним інсайтом з тесту — що стало для тебе несподіванним відкриттям про себе? Або, можливо, вдалося щось підтвердити? Можливо, ти дізналася про себе щось кумедне? 

Протягом всього життя в мені переважав інтроверт, тест це підтвердив, але до того ж вказав на високий рівень професійного інтересу до комунікацій. Таке поєднання мене здивувало і йому надалі постараюсь приділяти особливу увагу. Також, була вражена, коли побачила серед найбільш підходящих професій ті,  які розглядала для початку професійної кар’єри – офіс-менеджер/адміністратор. Консультант погодилась, що це чудові посади для початку, адже окрім виконання прямих робочих обов’язків, матиму можливість поступово вникати в діяльність відділів, які цікавлять. Мені це більш ніж підходить!


Як ти скористалася результатом тесту? Що вдалося задіяти у житті? Як змінити діяльність або ставлення до неї? 

За порадою кар’єрного консультанта проаналізувала рекомендовані професії на основі результатів тесту і відібрала за певними критеріями найбільш привабливі. Зайнялась пошуком наявних курсів та стажувань, аби почати кар’єру в ролі офіс-менеджера або адміністратора. Дуже хочу потрапити в сфери реклами та digital-маркетингу. Сподіваюсь, що скоро зможу похвалитись здобутками!

Готові знайти своє покликання і улюблену роботу?

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

До тесту

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: