fbpx

«Давня мрія перестала здаватися нездійсненною». Відгук про кар’єрний тест Happy Monday

Редакція Нд., 03.05.20 Історії

Щоб кожен знайшов улюблену роботу, ми радимо пройти онлайн-тестування «Профкар’єра».  Створений спеціально для дорослих онлайн-тест покаже ваші здібності та пріоритети, а консультація з експертом допоможе зрозуміти, як використати отриману інформацію в реальному житті і на що звернути особливу увагу. 

Публікуємо відгуки людей, які вже пройшли «Профкар’єру
».

Тетяна Горшкова, мама в декреті


Чому ти вирішила пройти тест? На яке питання шукала відповідь?

Я – мама в декреті. Після народження дитини життя кардинально змінюється. Справляючись з щоденними новими викликами, я усвідомила, скільки прихованих внутрішніх ресурсів я маю. Виникло бажання використовувати їх не тільки в повсякденному житті, але й в професійній діяльності. Але я не знала, з якого боку підступитися до таких змін, і якраз тоді я дізналася про тест.


Як проходило тестування? Що сподобалося? Що стало несподіванкою? 

Багато питань змусили замислитися, було цікаво. Я намагалася відповідати максимально відверто, і деякі відповіді здивували мене саму.


Який результат ти отримала? Що стало найціннішим? 

Найкориснішою частиною для мене стала саме онлайн консультація. Адже, коли я подивилася на результати тесту, то деякі пункти були наче не про мене. Під час консультації все стало на свої місця. Я визначилася зі своїми інтересами, зрозуміла, що мене мотивує, над чим мені треба попрацювати.


Поділися, будь ласка, одним інсайтом з тесту — що стало для тебе несподіванним відкриттям про себе? Або, можливо, вдалося щось підтвердити? Можливо, ти дізналася про себе щось кумедне? 

Найціннішим стало те, що одна давня мрія перестала  здаватися нездійсненною, а перетворилась на перспективну ідею. Цікавим виявився факт, що тест показав, що мені потрібен відпочинок і час для себе, що не дивно для мами маленької дитини.


Як ти скористалася результатом тесту? Що вдалося задіяти у житті? Як змінити діяльність або ставлення до неї? 

Я відчувала потребу у змінах, але не знала, з чого почати. Цей тест став для мене першим кроком, поштовхом. Тепер я знаю, як мені діяти та де брати енергію.


Кому ти б рекомендувала пройти тест?

Тест порекомендувала б пройти і тим, хто хоче змінити рід занять, і тим, хто хоче розвиватись у своїй роботі. Тест буде корисним для тих, хто хоче розібратися у собі, у своїх інтересах та можливостях.

Готові знайти своє покликання і улюблену роботу?

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

Пройдіть тест самі або подаруйте близькій людині.

До тесту

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: