Нові можливості для працевлаштування українців під час війни

Редакція Вт., 15.11.22 Новини

Щоби створити умови для безпечного працевлаштування мільйонам українців, які наразі шукають роботу в Україні та інших країнах, Happy Monday разом із партнерами запустили проєкт Work Stability for Ukrainians. Розповідаємо, як він працює. 


Work Stability for Ukrainians працює на базі кар’єрної платформи Happy Monday і запущений у червні 2022 року за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Разом ми створюємо нові професійні можливості для всіх, хто через війну втратив джерела доходу, шукає роботу, хоче розпочати кар’єру в сучасних цифрових професіях та працювати у віддаленому форматі. 


Можливості, які відкриває проєкт


Популярні професії та формати роботи

До програми вже залучили понад 250 компаній, які відкрили для українців більш як 3 000 вакансій. Найбільше пропозицій наразі для проєктних менеджерів та спеціалістів по роботі з контентом — копірайтерів, SMM-менеджерів, дизайнерів, журналістів, а також HR-спеціалістів, SEO та інтернет-маркетологів, клієнт-менеджерів, фінансистів та програмних координаторів. 

Особливе місце займають вакансії з віддаленою роботою — ця опція допомагає бути більш гнучкими та комфортно організовувати робочі процеси з будь-якої точки світу. Загалом роботодавці повністю відкриті до участі у проєкті та готові до збільшення кількості вакансій, зокрема й для ВПО, ветеранів та ветеранок.


Удосконалений пошук

Щоби пошук роботи став ще зручнішим, на сайті Happy Monday створили спеціальні цифрові інструменти, які спростили процес вибору компанії та відгуку на вакансії. Серед них:

  • кращий пошук вакансій — розширили параметри та додали функцію пошуку вакансій за ступенем володіння мовами, форматами роботи та рівнем позиції. Так компанії та пошукачі зможуть ще легше і швидше знаходити одне одного;
  • особисті кабінети користувачів та компаній — тепер кожен користувач платформи може створити власний цифровий профіль, за допомогою якого зручно керувати вакансіями;
  • внутрішня система професійного метчингу для кандидатів — розробили унікальні персоналізовані фільтри, які допомагають підібрати вакансії не тільки за технічними характеристиками, а й за збігом за ціннісними вподобаннями. Це новий досвід інтерактивної взаємодії, який допоможе пошукачам краще усвідомити свої очікування щодо нового місця роботи, розкрити власні можливості та знайти ідеальний варіант роботи, а компаніям — залучити «своїх» людей у команду;
  • функція зворотного зв’язку — щоби бути на зв’язку з користувачами, швидше реагувати на запити та гнучко адаптуватися під поточні потреби, запустили форму для обробки відгуків щодо взаємодії з платформою.

У подальших планах — удосконалення платформи, залучення до співпраці ще більшої кількості компаній та створення додаткових освітніх проєктів та менторських програм. 

Щоби скористатися новими вдосконаленими інструментами пошуку та знайти актуальні пропозиції від перевірених роботодавців, просто перейдіть у розділ «Вакансії» за посиланням


Проєкт реалізується ГО «Професіонали майбутнього» за сприяння ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Підписуйтеся на щасливі понеділки!

Раз на тиждень по понеділках ми будемо ділитися найкрутішими вакансіями та історіями про кар’єру.


Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: