За підрахунками держпосадовців, більше мільйона українців наразі боронять Україну на фронті. І поки триває війна, кількість воїнів лише збільшуватиметься. Після перемоги всі ці люди повернуться до мирного життя на своє попереднє місце роботи або шукатимуть нових можливостей для працевлаштування. Щоб допомогти компаніям підготуватися до найму ветеранів, організація Veteran Hub створила гайд «PRAKTYKA». Розповідаємо, яка користь від гайду та як його отримати.
Гайд «PRAKTYKA» — це інструмент для підготовки до повоєнної відбудови країни. В нього закладені понад три роки досвіду консультантів Veteran Hub у підтримці ветеранів і ветеранок у працевлаштуванні.
У посібнику описані особливості роботи з ветеранами на різних етапах співпраці: від пошуку кандидатів й онбордингу до завершення трудових стосунків. Гайд розкриває, як ветерани можуть підсилити команду, зокрема й завдяки навичкам, здобутим на війні. Окремий розділ присвячений юридичним аспектам роботи з ветеранами й ветеранками.
Гайд побудований за структурою «міф — реальність — практика». Автори розглядають стереотипи навколо роботи з ветеранами, спростовують їх дійсними прикладами та дають поради HR-спеціалістам.
Для кого створений посібник «PRAKTYKA»?
Гайд буде корисний організаціям та компаніям, які хотіли б наймати або вже співпрацюють із ветеранами та ветеранками. Він знадобиться усім співробітникам, які залучені до відбору, онбордингу та супроводу нових колег.
Яка користь від гайду?
Посібник допоможе компаніям створити більш різноманітну команду та посилити свій бренд роботодавця, а ветеранам та ветеранкам — працювати там, де їх приймають і розуміють.
Прочитавши гайд, ви дізнаєтесь:
- як HR-команді налагоджувати комунікацію ветеранами;
- як організувати адаптацію та зростання ветеранів у команді;
- як позбутися стереотипів навколо співпраці з ветеранами;
- як підлаштувати корпоративну культуру до воєнної реальності.
Як отримати гайд?
Завантажити гайд «PRAKTYKA» можна безкоштовно на сайті Veteran Hub.
Також можна допомогти компанії покращити гайд. Veteran Hub шукають партнерів, які ознайомляться з гайдом та нададуть зворотний зв’язок. Для таких компаній команда хабу готова провести безкоштовний тренінг по роботі з працівниками-ветеранами.
Відгуки та запити на тренінг можна надіслати на електронну адресу [email protected] із поміткою «Підтримка роботодавця ветеранів».
Цікавитесь темою працевлаштування ветеранів?
Ознайомтесь з нашим спецпроєктом «Робота для ветерана є!».
спецпроєкт
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Меню мільярдерів: що їдять Безос, Гейтс, Цукерберг та інші керівники великих компаній
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії