Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Запускаємо тижні маркетингу на платформі Happy Monday

Ср., 07.02.24 Новини 2 хв читання

Ми запускаємо тематичні тижні професій ініціативу, що об’єднає кваліфікованих кандидатів та компанії, які шукають таланти. Почнемо зі сфери маркетингу. Marketing Weeks триватимуть з 19 лютого по 1 березня. Що цікавого ми підготували? Читайте в новині.


Що ми робимо?


Ми в Happy Monday вже 6 років знайомимо кандидатів із прогресивними й свідомими компаніями. Проте знаємо, що класичний процес пошуку роботи може бути довгим і складним, а в результаті не завжди вдається дізнатися про компанію саме те, що дійсно важливо. Тож ми вирішили прискорити цей процес і присвятити два тижні інтенсивному знайомству з компаніями та їхніми можливостями. А також зібрати всі найактуальніші вакансії у сфері маркетингу, щоб ви точно змогли знайти свою. 


Для кого будуть корисні Marketing Weeks? 


Перші тижні професій присвячені сфері маркетингу. В межах ініціативи зберемо вакансії та можливості в контенті, копірайтингу, комунікаціях, digital marketing, PR, SEO, ASO, SMM тощо. Тож чекаємо на маркетологів та комунікаційників незалежно від кваліфікації та напряму роботи. Кожен спеціаліст від джуна до синьйора знайде для себе щось цікаве.


Що буде відбуватися?


Два тижні ми будемо розповідати про компанії та їхні вакансії, проводити вебінари з найкращими фахівцями галузі та ділитися корисними матеріалами.

На учасників Marketing Weeks чекають:

  • добірка найактуальніших вакансій, які наразі шукають своїх кандидатів; 
  • три вебінари, на яких можна буде познайомитись з компаніями, дізнатися, як влаштований їхній відділ маркетингу, які можливості зараз є та поставити їм всі свої питання;
  • матеріали, поради, історії та відповіді на запитання про карʼєру в маркетингу і все, що з нею повʼязано.

Наразі свою участь у Marketing Weeks підтвердили Uklon, Genesis, BetterMe, expla, Laba, Fedoriv Agency, Boosta, Promodo. Ми очікуємо, що ще більше компаній долучаться до ініціативи. Всі компанії-учасниці Marketing Weeks погодилися надавати пріоритет у розгляді резюме кандидатам, що прийдуть до них під час тижнів маркетингу. 


Як зареєструватися?


Тижні маркетингу пройдуть з 19 лютого по 1 березня.

Щоб не пропустити всі події й вакансії в межах ініціативи, потрібно зареєструватися за посиланням.

Шукаєте роботу?

У нас на сайті багато вакансій на будь-який смак для фахівців різних професій 👉

Вакансії
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: