З 25 травня по 1 серпня триває збір історій про вчителів у межах щорічної національної премії Global Teacher Prize Ukraine, яку з 2017 року організовує громадська спілка «Освіторія». Дізнайтесь, як розповісти історію вчителя.
З початку повномасштабної війни «Освіторія» адаптувала формат премії до нових умов і почала збирати історії українських учителів, щоб задокументувати сміливі кроки, які педагоги роблять задля збереження освіти. У 2022 році в межах премії випустили збірку історій про війну «Жити, щоб навчати».
Однак, за словами організаторів, багато історій ще не розказано. Тож цього року 25 травня Global Teacher Prize Ukraine оголосила новий збір історій дивовижних вчителів.
Вчителі важливі. Особливо зараз. Вони відбудовують освіту на звільнених землях, продовжують чинити опір в окупації або ж змінили учительську кафедру на окоп і зі зброєю в руках захищають нас на фронті. Вони евакуйовують дітей під обстрілами та тримають тил, підтримуючи своїх учнів та їх родини. Вкрай важливо, щоб всі подвиги наших вчителів були почуті, жоден не загубився.
До Дня вчителя, який цього року відзначатимуть 1 жовтня, Global Teacher Prize Ukraine розкаже історії найкращих вчителів на телебаченні, щоб висловити їм подяку, відзначити важливість їхньої праці та надихнути на нові звершення. Частину історій також опублікують на сайтах організаторів та на сторінках премії у соцмережах.
Розповісти історію вчительки/ля в межах премії може як сам педагог, так і його колеги, учні або їхні батьки. Для цього переходьте за посиланням. Збиратимуть історії до 1 серпня, а кращі з них «Освіторія» відбере разом з експертною радою.
Читайте також: Що думають українці про професію вчителя: дослідження
Шукаєте вакансії у сфері освіти?
Обирайте найкращі для себе умови та надсилайте резюме
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії