Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

13 інсайтів з події Disrupt HR Kyiv

04.12.18 Кар'єра 8 хв читання

29 листопада ми відвідали подію Disrupt HR Kyiv і тепер ділимося з вами лайфхаками та інсайтами про формування команди, мотивацію, бренд роботодавця і роботу з людьми. До речі, наступний Disrupt HR Kyiv відбудеться 28 лютого.

«Навчіть нас, але зробіть це якомога швидше» – під таким гаслом вперше в Україні пройшла міжнародна подія Disrupt HR Kyiv, організована групою компаній Quadrate28 Corp.

«Ми довго вели переговори, і я дуже пишаюся, що нас обрали на позицію ліцензіата такої події в Україні. Дякуємо усім нашим спікерам та гостям за довіру та участь. Маємо багато запитань щодо наступного заходу. Наразі можемо сказати, що плануємо другий Disrupt HR Kyiv вже навесні 2019 року»поділилася Валерія Іонан, засновниця та керуюча партнерка групи компаній Quadrate 28 Corp., засновниця онлайн-журналу MC Today, академії для підприємців SMEA та організатор Disrupt HR Kyiv.

Ми не змогли пропустити подію такого унікального формату (всього 5 хвилин і 20 слайдів презентації на кожного спікера), дізналися, що зараз відбувається у сфері HR та управління людським потенціалом, і ділимося з вами головними інсайтами.

1. Про чесність роботодавців

Анна Мазур, CEO & Founder в Happy Monday

Disrupt HR Kyiv

Сьогодні важливо не тільки, чи підходить кандидат компанії, а й чи підходить компанія кандидату. Бо для сучасних працівників стабільність – більше не цінність, а офер – не свідоцтво про шлюб. Страх як мотиватор для них більше не працює. Що залишається? Партнерство і особисті відносини. А для їх побудови потрібна чесність.

Чесність до, під час та після процесу відбору працівників – це єдина можливість знайти «своїх» кандидатів та сформувати круту команду.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

2. Про бренд роботодавців

Катерина Дробот, Employer Brand Manager у MacPaw

Disrupt HR Kyiv

Зараз кандидати при виборі компанії більше довіряють відгукам співробітників. Тому перш ніж транслювати зовнішній бренд роботодавця, варто звернути увагу на бренд внутрішній. Чи достатньо компанія чесна з власними працівниками? Чи говорить з ними про важливе, чи цікавиться їхньою думкою і чи дослухається до неї?

Чим більше у компанії задоволених працівників – тим більше нових кандидатів.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

3. Про пошук людей в умовах турбулентності

Ольга Рашевська, керуюча партнерка компанії Quadrate 28 HR

Disrupt HR Kyiv

В умовах турбулентності на сучасному ринку праці вже не кандидати змагаються за вакансії, а компанії змагаються за кандидатів.

Щоб залучити і втримати хорошого спеціаліста, важливо розуміти його мотивацію та бути реально зацікавленим у його розвитку.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

4. Про тренди професійної освіти

Наталя Ємченко, директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM, голова редакційної ради телеканалу «Україна», співзасновник проекту Live.Love

Disrupt HR Kyiv

Професійна освіта стає більш доступною – сьогодні навчатися можна будь-де і будь-коли. Більш практичною – з проектами й кейсами замість лекцій. Більш неформальною, коли зростає роль менторів.

Майбутнє професійної освіти – за корпоративним навчанням, коли компанія піклується про розвиток співробітників, а працівники отримують знання без відриву від роботи.  

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

5. Про робоче місце без місця

Юлія Литвиненко, регіональний представник глобального оператора гнучких робочих просторів IWG, директор Regus та Spaces в Україні.

Disrupt HR Kyiv

Все більш популярними стають flex offices – робочі місця без місця, коли співробітники самі обирають, де їм зручно працювати. Тому що все менше людей готові сидіти в офісі з 9 до 18, а для роботи дійсно достатньо лише ноутбука, телефона та інтернету.

Класичний офіс сьогодні – малоефективний. Натомість гнучкі робочі місця – це можливість піти назустріч працівникам, нетворкінг та суттєва економія.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

6. Про сервіс не лише для клієнтів

Анастасія Владичинська, експерт No1 із сервісу в Україні, засновник Vladychynska Consulting, автор та викладач першої в Україні Школи сервісу.

Disrupt HR Kyiv

4 із 5 кандидатів приймають рішення про вибір роботодавця на основі того, як із ними поводилися у процесі відбору. А якщо рівень внутрішнього сервісу компанії низький, то страждатиме і зовнішній сервіс.

Тому що враження співробітника формує враження клієнта.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

7. Про виховання чемпіонів

Дмитро Сосновський, головний тренер збірної України з боксу

Disrupt HR Kyiv

Як зробити зі співробітників справжню команду чемпіонів? Дозволити їм відчути смак перемоги, дати їм можливість пишатися собою і компанією, створити гідні умови праці та знайти найкраще застосування їхнім талантам.

А головне – сприймати кожного працівника як особистість, яка має власне життя і поза межами роботи.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

8. Про ефективність керівника

Олександр Пащенко, Executive Director в Omni Channel Retail

Disrupt HR Kyiv

Шлях до лідерства – це емоційний інтелект, живі комунікації, постійна присутність онлайн та доступність. А ще ефективність керівника = ефективність його команди. Тому сучасний керівник має бути сам собі HR.

Звільнити не можна розвивати. Де потрібна кома? Вирішуйте самі.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

9. Про HR майбутнього

Ірина Мариніна, майстер людського капіталу в THIS IS ПИВБАР

Disrupt HR Kyiv

Основні функції HR – рекрутинг, онбординг та професійне навчання – нікуди не дінуться, проте техніки й підходи зміняться. Що буде в тренді – більше аналітики, lean production (підвищення якості при скороченні витрат) та персональні плани розвитку для співробітників.

А головне – HR має навчитися мислити стратегічно, адже він – творець корпоративної культури компанії.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

10. Про креатив та інновації

Наталя Віннікова, директор із персоналу та комунікацій в Lantmannen Axa

min

Як розвивати у компанії креативний та інноваційний підхід до вирішення задач? Створювати креативне оточення (корпоративні бібліотеки, конкурси ідей), заохочувати експерименти, не карати за помилки, мотивувати на навчання.

Чому це важливо? Згідно з опитуванням, керівники називають креативність однією з топ-5 необхідних компетенцій майбутнього для будь-якого працівника.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

11. Про людей як біль

Іван Дубнов, CEO в Omnicore

Disrupt HR Kyiv

Сьогодні люди – це головний актив і водночас головний біль будь-якої компанії. Але біль – це нормально, адже він допомагає виявити проблемні місця. Цифри не дадуть стільки відповідей, скільки люди. Тому своїх працівників необхідно слухати і з ними потрібно говорити.

Компанія має допомагати своїм співробітниками вирішувати їхні проблеми та навіть проблеми їхніх родин. Тому що турбота про людей повертається сторицею.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

12. Про команди, які живуть ідеями

Марина Дяченко, засновниця та CEO компанії MANEZH, випускниця President’s MBA KMBS, випускниця та спікер OLOS-академії.

Disrupt HR Kyiv

Як мотивувати співробітників та збільшити % людей, які працюють за ідею? Дати більше відповідальності –  наприклад, дозволити авансом очолити проект. Давати задачі вищого рівня, ніж потенціал працівника. Проводити круглі столи, розвивати гнучкість, емпатію та креативність всередині компанії.

Компанії важливо зрозуміти призначення людини і надати їй відповідні можливості для розвитку. Тому що чемпіонів вирощують всередині компанії.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


 

13. Про культуру залученості

Валерія Мерзлікіна, HR-Generalist медіахолдингу StarLightMedia

Disrupt HR Kyiv

Залученість – це готовність співробітника зробити максимум для компанії. Не лише свої безпосередні обов’язки, а будь-яку роботу. Що позитивно впливає на залученість? Наявність у компанії чіткої місії, автономія працівників і можливість приймати самостійні рішення, постійні професійні виклики та, звісно, люди поруч.

Стратегічно залученість створюють 3 речі – регулярний зворотній зв’язок, справедливість та меритократія.

Переглянути відео виступу можна за посиланням.


Наступна подія 
Disrupt HR Kyiv відбудеться 28 лютого. Деталі, програма та квитки тут: http://disrupthr.com.ua/ 


Сам себе HR: как усилить свою мотивацию?

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!

Дякуємо!

Тепер редактори знають.