Хочете професійно зростати та будувати кар’єру? З легкістю знаходити нову роботу? Бути в курсі змін на ринку праці? Тоді радимо зафоловити у соцмережах кар’єрних консультантів, коучів, спеціалістів з побудови особистого бренду та профорієнтації. Ділимося з вами добіркою таких фахівчинь.
Тетяна Волошина
Тетяна чимало розповідає про перекваліфікацію та шлях до зміни професії. Зокрема, наводить сценарії переходу в нову сферу — це зараз популярний запит до кар’єрних консультантів. Крім цього, вона ділиться анонсами івентів та інсайтами з цих подій, вакансіями, лінками на свої статті в різних виданнях та іншими корисними матеріалами.
А тут Тетяна розповідає, чому ви заслуговуєте на підвищення і як його отримати →
Читати
Уляна Ходорівська
Сторінка кар’єрної консультантки Уляни Ходорівської — це збірка інсайтів та смішних моментів з її кар’єрних консультацій. Часом публікації змушують замислитися над глобальним, важливим, а в інший момент — від душі посміятися й почати сприймати деякі речі простіше. А ще Уляна часто анонсує набір на свої онлайн-тренінги та вебінари: від повторюваних типу «Великої риби» чи «Методу Баби Яги» до точкових на різні навколопрофесійні теми.
Крім фейсбук-сторінки, вона також веде телеграм-канал «Мати внутрішніх драконів».
Читайте статтю Уляни про синдром самозванця і як його позбутися →
Читати
Олена Гоноровська
Кар’єрній консультантці Олені Гоноровській вдається через життєві історії — від городництва до готування та читання книжок — пояснювати різні психологічні та кар’єрні моменти. А ще вона ділиться з френдами анонсами подій, дослідженнями на психологічну тематику та іншою цікавою інформацією.
А тут Олена розповідає про ефективні стратегії пошуку роботи →
Читати
Євгенія Склярець
На своїй сторінці в інстаграмі Євгенія розбирає питання, що турбують багатьох у контексті кар’єри чи й загалом життя. Чи піти на чергове навчання, чи це лише посилить тривогу? Чи дозволити собі зупинитися, коли життя вимагає руху заради досягнень, грошей і невтрачених можливостей? Та багато інших не менш важливих.
А ще на вебінарі від Happy Monday Євгенія розповіла про те, як шукати роботу через LinkedIn →
Дивитися
Юлія Кудіна
На своїй сторінці в інстаграмі Юлія дає важливі для кар’єрного розвитку поради: наприклад, як розвивати життєстійкість чи зробити особистий бренд основою своєї професійної впевненості. Крім цього, вона ділиться анонсами подій, зокрема корисних для HR-фахівців, та любить пожартувати.
Добірка смішного від Юлі: метч поширених професійних запитань та назв книжок як відповідей. Решту можна переглянути в дописі
А про те, як і навіщо підвищувати власну цінність на ринку праці, Юлія розповіла в статті для Happy Monday →
Читати
Наталія Піковець
Сторінка Наталії в LinkedIn — це анонси подій та можливостей, відгуки на книжки з психологічної та кар’єрної тематики, посилання на матеріали експертки в медіа та просто корисні публікації. Наприклад, вона розповідає, як використовувати Agile-підхід під час пошуків роботи, про пропрацювання стресу та дотримання work-life балансу.
Читайте статтю експертки з дієвими техніками, як шукати роботу та планувати життя в умовах невизначеності →
Читати
Юлія Ляховенко
Юлія — не тільки кар’єрна консультантка, а й коучка з питань професійного розвитку та трансформацій. Одна з її спеціалізацій — особливості кар’єри у другій половині життя та пошук нової професійної ідентичності. Про це вона багато пише у своїх дописах в інстаграмі. Також експертка торкається теми психологічних перепон у розрізі роботи — страхів, знецінення, перфекціонізму — і технік роботи з ними.
А тут Юлія розписала 10 ознак, що прийшов час міняти посаду, роботу чи професію →
Читати
Домініка Іванова-Бекар
Домініка часто ділиться своїми думками щодо ситуації та трендів на ринку праці — у медіа, подкастах тощо. Посилання на всі ці матеріали можна знайти у неї на фейсбуці. Зокрема, вона розповідає про брак кадрів та фемінізацію ринку праці через війну. Давала й коментар Happy Monday у розрізі закону про мобілізацію.
Читайте статтю, в якій Домініка пояснює, чому довго працювати на одному місці — шкідливо для кар’єри →
Читати
Любов Вікторенко
Любов — насамперед HR-фахівчиня та рекрутерка, а вже потім кар’єрна коучка, проте її дописи будуть неабияк корисні пошукачам роботи, адже вона поширює аналітику ринку праці, розповідає історії з практики та дає релевантні поради.
В одній зі своїх статей для Happy Monday Любов розповіла про червоні прапорці на співбесіді, які дають зрозуміти, що з роботодавцем щось не так →
Читати
Анастасія Баганець
На своїй сторінці в інстаграмі кар’єрна консультантка Анастасія бере типові проблеми пошукачів і розбирає їх по кісточках. Наприклад, хочете дізнатися, як не знецінювати себе та оцифрувати свої професійні досягнення? Читайте покрокову інструкцію з використанням спеціальних методик від експертки. Не знаєте, як підступитися до резюме? Дивіться рілз із рекомендаціями.
Читайте статтю Анастасії про важливі етапи пошуку роботи, якими часто нехтують →
Читати
Альона Федько
Альона допомагає з кар’єрними пошуками не тільки дорослим, а й підліткам, зокрема вчить складати профорієнтаційну мапу. Крім цього, порушує тему взаємодії батьків та дітей у розрізі вибору професії. Поза цим вона має дописи на широке коло тем — звільнятися чи лишатися на старій роботі, як не завалити співбесіду чи як зрозуміти, що вас спіткала когнітивна втома.
А тут Альона ділиться порадами, як зробити так, щоб робота сама вас знаходила →
Читати
Марія Насєдкіна
Марія — консультантка зі стратегічного управління, працює як з бізнес-командами, так і бере клієнтів в індивідуальну роботу. На своїй сторінці у фейсбуці ділиться анонсами подій, інсайтами, дієвими інструментами та цікавими історіями.
А ще Марія дає поради тим, хто не знає, куди рухатися далі в кар’єрі →
Читати
Тетяна Пашкіна
Відома експертка ринку праці Тетяна Пашкіна має понад 20 років практичного досвіду роботи в рекрутингу, тож у своїх дописах аналізує ситуацію «з трьох сторін»: як кар’єрна консультантка, рекрутерка та аналітикиня. Часто пише колонки та дає коментарі медіа, а потім ділиться посиланнями на матеріали у себе на сторінці у Facebook. Здебільшого це аналіз ситуації на ринку праці, окремі спостереження чи розбір трендів. Якщо хочете бути в курсі подій, варто підписатися.
Нещодавно експертка поділилася з Happy Monday думками щодо використання компаніями-роботодавцями поліграфа (детектора брехні) →
Читати
Злата Тягунова
Злата ділиться порадами, як знайти «свого» кар’єрного консультанта, пише про тренди та наводить статистику ринку праці, робить перепости корисних публікацій. Прикметно, що вона торкається не тільки відверто робочих тем, а й споріднених — освіти, психології тощо. А ще в неї можна знайти анонси подій, які зацікавлять не тільки пошукачів роботи, а й HR-фахівців, зокрема тих, хто працює з ветеранами.
А ще експертка розповідає у статті, як обрати професію, щоб працювати в задоволення →
Читати
Катерина Осадчук
На своїй сторінці Катерина торкається проблемних ситуацій у розрізі кар’єри: газлайтинг на роботі, негативний фідбек керівника, неадекватна поведінка колег чи відсутність підвищення. А ще у неї чимало дописів, що стануть у пригоді рекрутерам, ейчарам чи керівникам — як звільняти людей, як поводитися з підлеглими тощо.
Потребуєте глибшої допомоги, аніж читання корисних дописів у соцмережах?
Ми запустили послугу кар’єрних консультацій. Заповнюйте форму попередньої реєстрації та отримайте бажану допомогу першочергово після запуску продукту.
ДеталіЧитайте також
Телеграм-канали для професійного розвитку: вибір Happy Monday
Хто такий кар’єрний консультант і чим він може допомогти
Як зрозуміти, що ви саботуєте свою кар’єру?
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
Робота в інтернеті: 50 найкращих способів заробітку онлайн
Професія в об’єктиві: чим займається фотограф та як ним стати
Навіщо компанії стежать за своїми працівниками та чи є в цьому сенс