Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

У соцмережі X (Twitter) з’явилася можливість публікувати вакансії

Ср., 30.08.23 Новини 3 хв читання

На платформі X, яка донедавна називалася Twitter, додали інструменти для найму. Тепер верифіковані компанії можуть публікувати вакансії у своїх профілях. У такий спосіб мільярдер, власник соцмережі X Ілон Маск намагається конкурувати з LinkedIn, пише видання Wion. Розповідаємо деталі.


Як свідчить низка повідомлень Ілона Маска в соцмережі, він додав інструменти рекрутингу на X, щоб  конкурувати з бізнес-сайтами, а передусім з LinkedIn.

В одному з коментарів, відповідаючи на твіт користувача із запитанням «Чи є щось гірше за LinkedIn?», Маск написав: «Люди іноді надсилають мені посилання на LinkedIn, але рівень кринжу настільки високий, що я просто не можу змусити себе використовувати його і прошу надіслати резюме або біографію електронною поштою. Ми подбаємо про те, щоб X-конкурент LinkedIn був крутим».

твіт Ілона Маска про запуск вакансій у XБа більше, як пише Wion, в іншому своєму висловлюванні Маск назвав LinkedIn «найжахливішою платформою в інтернеті».

Читайте також: LinkedIn оновила алгоритми: які зміни помітять користувачі

Відомо, що деякі компанії вже почали використовувати можливості X для найму. Наприклад, генеральний директор Workweek Адам Раян сказав, що вони вже найняли 20 людей через нову функцію Х.

Найімовірніше, додана функція буде ексклюзивною і входитиме в пакет X Premium. Тобто лише компанії із золотою галочкою зможуть розміщувати оголошення про вакансії.

Читайте також: Роботодавці все більше зважають на професійні навички кандидатів, а не дипломи: дані LinkedIn

Шукаєте роботу або співробітників?

У розділі «Вакансії» ми допомагаємо компаніям і кандидатам знайти одне одного!

Вакансії
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: