fbpx

13 безкоштовних онлайн-курсів весни для вашого професійного розвитку

Редакція Пт., 22.03.19 Кар'єра

Зібрали актуальні онлайн-курси для тих, хто вже прокинувся від зимової сплячки і готовий активно навчатись, прокачувати свої скіли та дізнаватись нове. Зберігайте та діліться результатами 🙂

1. Prometheus. Основи програмування CS50

Мова курсу: українська.

Давно хочете навчитись програмувати, але не знаєте, з чого почати? Освітня платформа Prometheus оновила український переклад одного з найкращих у світі онлайн-курсів з програмування від Гарвардського університету. За допомогою відеолекцій, конспектів, завдань, додаткових відеоматеріалів та семінарів від провідних фахівців галузі комп’ютерних наук ви зможете опанувати програмування, навіть якщо до цього не мали про нього жодного уявлення.


2. EdEra. Соціальне підприємництво та конкурентноспроможність

Мова: українська.

Мрієте про власну справу, яка б приносила не лише гроші, а й користь суспільству? Можливо, соціальне підприємництво саме для вас. На курсі ви дізнаєтеся, що таке соціальне підприємництво, чим воно відрізняється від традиційного бізнесу та які конкуретні переваги має, а також ознайомитесь із різними бізнес-моделями та продумаєте, з чого почати власну справу.


3. еdХ. Як складати резюме та мотиваційний лист англійською

Мова: англійська (з англійськими субтитрами).

Якщо шукаєте роботу за кордоном чи у міжнародній компанії, цей онлайн-курс однозначно стане у нагоді. Він створений на основі інтерв’ю з фахівцями у галузі HR, зокрема рекрутингу, і допоможе вам написати переконливе резюме / мотиваційний лист англійською мовою, щоб привернути увагу роботодавця.


4. еdХ. Як проходити співбесіду англійською

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

В основі курсу – досвід і поради професіоналів зі сфері HR, бізнесу та викладачів англійської, які знають, що треба казати та як себе поводити на англомовній співбесіді, щоб отримати бажану роботу. Ви зможете підготувати англійською відповіді на найбільш розповсюджені питання та навчитися розповідати про себе так, щоб одразу зацікавити співрозмовника. 

5. edX. Вступ до проджект-менеджменту

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Управління проектами – корисна навичка не лише для кар’єри у будь-якій сфері, але й просто для життя. Цей онлайн-курс допоможе розібратися з основами проджект-менеджменту тим, хто хотів би ефективно керувати різними проектами, хоч і не є при цьому Project Manager.  Ви дізнаєтесь, як планувати, контролювати, бюджетувати та досягати результатів у межах своїх проектів. 


6. еdХ. Ефективна комунікація: як надихати та переконувати

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Вміння не просто зрозуміло доносити свою думку, але надихати і переконувати інших – бажана навичка для лідерів команд і керівників. Під час курсу ви дізнаєтесь про різні техніки спілкування, натренуєтесь пояснювати іншим сенс і необхідність будь-яких завдань чи рішень та навчитесь будувати міцний колектив як на роботі, так і за її межами.


7. еdХ. Креативне вирішення проблем та прийняття рішень

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Існує багато способів приймати рішення. Аналітичний метод, якому і присвячено цей курс, зарекомендував себе як особливо дієвий – коли ви чітко виокремлюєте проблему і пропрацьовуєте різні варіанти її вирішення. Автори курсу досліджують різні інструменти та методи вирішення проблем і навчають вас застосувати на практиці кожну техніку.


8. еdХ. Ефективна бізнес-комунікація

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Навички ділового спілкування відіграють важливу роль для спеціаліста будь-якої професії. Вони не лише допомагають обмінюватися думками, але і безпосередньо впливають на результати нашої роботи. На курсі ви дізнаєтесь, чим комунікація важлива для роботи, що заважає людям іноді порузумітися один з одним, а також навчитесь ефективно презентувати свої ідеї (усно та на письмі) і правильно поводити себе на зустрічах і переговорах. 


9. еdХ. Підготовка до тесту IELTS

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Якщо плануєте навчатися чи працювати за кордоном, вам необхідно підтвердити знання англійської міжнародним сертифікатом, наприклад IELTS. Готуватися до іспиту варто навіть тим, хто впевнений у своїх знаннях, адже завдання на тесті досить специфічні. Цей онлайн-курс, створений викладачами англійської, допоможе з підготовкою до кожного тестового модуля: аудіювання, читання, письма та усного мовлення.   


10. FutureLearn. Основи HR

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Цей курс – своєрідний вступ до сфери HR, який допоможе вам розвинути навички, необхідні для успішного управління персоналом в організації. Ви дізнаєтесь, як HR-фахівці допомагають компаніям досягати їхніх цілей та бізнес-показників, вивчите основні принципи залучення та втримання співробітників, а також зрозумієте, як підтримувати та мотивувати людей на досягнення їхніх цілей.  


11. FutureLearn. Як керувати людьми: робота з командою

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Командна робота – невід’ємна частина майже кожної компанії. Будь-який менеджер має розуміти, як працює команда та як допомогти їй продемонструвати свій найкращий результат. З курсу ви дізнаєтесь, як збудувати сильну команду і підтримувати її продуктивність, протестуєте найкращі практики командної роботи та навчитесь вирішувати найбільш розповсюджені проблеми.


12. FutureLearn. Кар’єрні лайфхаки: як «продати» самого себе

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Думаєте про кар’єрні зміни? За допомогою цього курсу ви зможете визначити свої сильні сторони, зробити ревізію власних професійних навичок, а також навчитись «продавати» їх та, зрештою, і самого себе потенційним роботодавцям. Курс для тих, хто планує змінювати роботу і хоче ретельно спланувати наступний крок. 


13. FutureLearn. Digital-навички: прокачайте свою кар’єру

Мова курсу: англійська (з англійськими субтитрами).

Що потрібно знати про digital, щоб збудувати успішну кар’єру у цифрову епоху? На курсі ви дізнаєтесь, як діджитал змінює ринок праці, які цифрові навички варто додати у резюме, щоб не залишитись за бортом у найближчому майбутньому, та як презентувати їх потенційному роботодавцю. 


Стажування та інші можливості березня

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: