Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Дослідження зарплат

Happy Monday проводить ребрендинг: що зміниться і навіщо

Пн., 06.03.23 Новини

Happy Monday більше не нішевий ресурс для невеликої аудиторії — ми платформа з розвитку карʼєри, що дає можливість професійно реалізовуватися сотням тисяч людей. І щоб підкреслити ці зміни, Happy Monday проводить ребрендинг. Розповідаємо, що зміниться для наших користувачів.


Про зміни


За 5 років платформа з розвитку кар’єри Happy Monday виросла й змінилася, і тепер ми ще краще усвідомлюємо та реалізовуємо нашу місію — робити понеділки людей щасливими. І щоб підкреслити ці зміни, оновлюємося візуально.


«У 2022 році ми зрозуміли, що з нішевого проєкту вже виросли й стали технологічним онлайн-продуктом із потужним міжнародним потенціалом. Тоді ж наша команда презентувала безліч техноновинок, що вже покращують досвід взаємодії з нашою платформою з розвитку кар’єри. А у 2023-му ми вирішили піти далі, тому змінюємо логотип й візуальну подачу й тим самим прагнемо оновити сприйняття нашого бренду на ринку й підкреслити зміни», — розповідає засновниця та CEO Happy Monday Анна Мазур.

Надалі ми будемо ставати ще більш інноваційними та сучасними. І щоб розділити з вами наші відчуття і прагнення, ми зробили відеоманіфест.


Що таке відеоманіфест і навіщо це нам?


Маніфест — це наш інструмент, який допоможе вам краще зрозуміти, що таке Happy Monday та про що ми. Він простими словами пояснює наші цінності, принципи й прагнення свідомо формувати світ, в якому ми живемо.«До створення маніфесту долучалася вся команда Happy Monday. Ми разом редагували текст, обирали те, що відгукується найбільше, а найголовніше вклали у відео наші власні ролики з життя. Там є і сумні, і веселі кадри, але вони цілком і повністю про нас, як і текст маніфесту, що розказує про Happy Monday більше, ніж можна передати прозою», — розповідає Head of SMM Happy Monday Лілія Боднар.

І не забувайте підписуватися на нас у фейсбуці, інстаграмі, телеграмі, твітері, лінкедині та ютубі. Там публікуємо актуальну  інформацію про всі наші оновлення, вакансії, профілі компаній та експертний контент.

Більше про еволюцію платформи Happy Monday 👉

Читати
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: