Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

4 поради тим, хто має багато ідей і жодну не доводить до кінця

24.10.18 Новини 2 хв читання

Брак часу, страх невдачі, згасання інтересу після початку роботи над новим проектом можуть призвести до хронічної прокрастинації.  Підприємець Майон Ошин у своєму блозі на Medium дав 4 поради, як реалізувати задумане.

Джерело фото: Medium


1) Ставте міні-дедлайни

Згідно з законом Паркінсона, робота заповнює весь відведений на неї час. Чим більше часу є на виконання завдання, тим вище шанси, що цей закон спрацює.

Уявіть, що у вас є один тиждень на справу, яку можна зробити за 3 години. Згідно із законом Паркінсона, це завдання стане для вас важчим і дійсно розтягнеться на весь тиждень. Найкращий спосіб вирішити цю проблему – ставити міні-дедлайнів, які змусять вас швидше виконувати завдання.

Що треба зробити: складіть список ваших щоденних справ і відмітьте, скільки часу піде на їх виконання. Потім скоротіть час для кожного завдання удвічі і спробуйте вкластися в нові терміни.

2) Використовуйте правило 80/20

Правило 80/20 передбачає, що 20% ваших зусиль повинні давати 80% результату. Іншими словами, кожне завдання можна розбити на дії, які будуть відноситись до категорії результативних 20% або не таких результативних 80%.

Уявіть, що ви поставили перед собою мету схуднути і більше тренуватися. Деякі активності, наприклад біг, відносяться до категорії 20%, тому що вони сильніше впливають на зменшення ваги, ніж підтягування.

3) Довіряйте інстинктам

Іноді ми не наважуємося взятись за справу через сумніви або страх невдачі. Ми витрачаємо незліченну кількість годин на вивчення питання і планування, але коли настає час діяти, не можемо зрушити з місця.

Спонтанні рішення частіше приносять вдалі результати, ніж більш обережні та зважені. Тому наступного разу, коли будете невпевнені, що робити далі, довіртеся своїм інстинктам і зробіть перше, що спливе на думку. Найчастіше такі рішення і будуть правильними.

4) Відмовляйтеся від невдалих ідей

Усупереч поширеній думці, більшість продуктивних і успішних людей відмовляються від багатьох цілей і завдань. Вони просто розуміють, від чого і коли краще відмовитись.

Як зрозуміти, що ідея не варта реалізації? Все просто – якщо вкладені зусилля перевищують можливу вигоду, варто замислитись, чи варте воно того. Можливо, спочатку вам буде нелегко відмовитись від хорошої задумки, але пізніше ви зрозумієте, що у вас з’явилося більше часу, який можна приділити кращим ідеям.

Джерело: Medium

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: