Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Корисний ресурс: програма для безкоштовних занять англійською з носіями

27.07.20 Розвиток Партнерський матеріал 3 хв читання

Щоб дійсно опанувати англійську, нею потрібно багато розмовляти. В ідеалі — з носієм, який навчить вас говорити як жива людина, а не підручник. Практика з native speakers може бути дуже навіть витратною — звичайні онлайн-уроки коштують від 500 грн за заняття, не кажучи вже про мовні школи за кордоном. Втім, здаємо ресурс, де спілкуватися з носіями англійської можна безкоштовно. І друзям розкажіть! 

Мова про ENGin — програму, що поєднує українських школярів та студентів з їхніми однолітками у США для онлайн-спілкування один на один. Таким чином учасники програми не просто практикують англійську, а й знайомляться з культурою іншої країни і, зрештою, просто знаходять нових друзів. 

Програму запустила Катерина Манофф — українка, яка живе у Нью-Йорку і має понад 10 років досвіду роботи у сфері освіти. Разом із нею над програмою працюють ще 4 людини. Усі вони мають досвід вивчення англійської мови і розділяють місію програми — зробити вивчення англійської ефективним і доступним для української молоді. 

До ENGin долучилися уже понад 400 учасників із 24 областей України, а також 257 носіїв мови, і ці цифри лише збільшуються, оскільки ситуація з пандемією у світі збільшила попит на онлайн-навчання.


Хто викладає англійську на програмі ENGin?


З українцями займаються учні американських шкіл та коледжів, причому роблять це безкоштовно. Справа в тому, що у навчальних закладах США активно заохочують волонтерство чи навіть вимагають відпрацювати певну кількість годин безоплатно. Відповідно, американські школярі та студенти самі зацікавлені у співпраці з ENGin та українськими учнями, Плюс це дійсно захоплива робота, яка допомагає відкривати культуру нової країни та знаходити нових друзів.


Як працює програма ENGin


Взяти участь можуть школярі та студенти віком від 14 до 22 років, які мають базове знання граматики та лексики. Для початківців спілкування з носієм мови може видатись занадто складним. Плюс усі зацікавлені мають бути готові приділяти навчанню 1-2 години на тиждень (зокрема і готуватися до занять!).


Цікаво спробувати? Тоді алгоритм дій наступний:

  • заповнити коротку заявку, де вказати свої академічні та позашкільні зацікавлення (щоб команда ENGin знайшла для вас партнера зі схожими інтересами);
  • пройти короткий тест з англійської мови; 
  • поспілкуватися з представниками команди та розповісти про свою мотивацію для участі у програмі. 

Після цього організатори формують пари і можна починати заняття. Графік і платформу для онлайн-зустрічей учасники обирають самостійно. Якщо у процесі виникають труднощі організаційного чи особистого характеру — команда ENGin допоможе вирішити проблему або навіть знайти нового партнера для спілкування. 

Носії мови отримують базові навчальні матеріали, однак зазвичай уроки — це звичайні відкриті розмови на різні теми: хобі, наукові інновації, соціальні проблеми, мистецтво тощо. Таким чином можна спілкуватися на цікаві для себе теми і водночас вивчати лексику для подальшого розвитку саме в цій сфері.

Своїм досвідом участі у програмі ділиться Софія Сизоненко, учениця 10 класу (Дрогобич). Дівчину цікавить освіта за кордоном, тому вільне володіння англійською для неї — надважливе. «Я жила в маленькому містечку та не мала можливості відвідувати додаткові заняття з англійської. Дізналася про ENGin випадково, але одразу ж зрозуміла, що це саме те, що потрібно».

Зараз Софія уже 5 місяців працює з волонтеркою Аекою з Нью-Йорка: «У нас дуже багато спільного, тому нам завжди є про що поговорити. Аека також навчає мене справжньому американському сленгу, це суперцікаво! Крім того, на сесіях ми часто граємо в різні ігри. Ми стали хорошими друзями, пишемо одна одній щодня, і я вже відчуваю, що мій рівень англійської значно покращився».

Долучитися до програми можна за посиланням.

ENGin


Цікавить вивчення англійської? Тоді не пропустіть ці статті ↓

12 порад, як підтягнути англійську перед відпусткою за кордоном

11 фанових способів вивчати англійську мову

Як хакнути свій мозок та навчатись із задоволенням

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: