fbpx

Книга-поштовх для жінок: 100 надихаючих історій про успіх і віру в себе

Анна Гріньова Чт., 30.04.20 Прокрастинація

Досі не вірите, що варто йти за своєю мрією? Історії 100 жінок, які досягли успіху у різних сферах, переконають вас, що варто вірити і діяти. Розповідаємо про новинку від видавництва ArtHuss — книгу Ґрейс Бонні «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць».

Усі успішні жінки успішні по-своєму, але на шляху до визнання в них одинакові перешкоди: в першу чергу, брак віри в себе. Втім, ніщо не мотивує краще за приклад людини, якій вдалося. Блогерка і підприємиця Ґрейс Бонні у своїй книзі «Жіноча компанія» зібрала історії талановитих жінок, які повірили у власний творчий, підприємницький та інший потенціал.

У них різний рік: від 19 і до 94 років. Серед них є як мисткині, так і засновниці бізнесу — від стартапів до корпорацій з сотнями співробітників. Дизайнерки, рестораторки, художниці тату, комікеси, архітекторки та деревообробниці — ці 100 реальних історій переконують, що жінки здатні досягти успіху у всьому, за що беруться.


Інший погляд на успіх


Ганна Луковкіна, авторка та засновниця проєкту «Всі. Свої», переконана, що «Жіноча компанія» — справжня книга-натхнення, в якій кожна жінка знайде щось для себе:

«Це книга і про конкретних жінок, і про силу жінки загалом. І хоча ця тема зараз дуже актуальна — ХХІ століття навіть називають століттям жінок, — проте часто рольовими моделями для більшості виступають «традиційно» успішні жінки з великими гонорарами та високими статусами: учасниці бізнесу, політики, селебріті, спортсменки, письменниці.

Ця ж книга пропонує інший погляд на успіх. І мені саме він дуже близький. Ось шеф-кухарка, котра відкрила власний ресторан без інвесторів та мільйонних вкладень. Ось мама п’ятьох дітей, яка має успішний б’юті-магазин онлайн. Ось дизайнерка-трансгендерка, що випускає нижню білизну. Ось кураторка музею, що мріяла про цю роботу ще з раннього дитинства. Усі вони показують, що нині поняття успіху дещо трансформується: жодна з героїнь книги не сказала в інтерв’ю, що гроші, статки чи високий статус — це основне. Натомість усі вони радіють можливості творити, прокидатися, щоб займатися улюбленою справою, і залишити по собі щось значуще».


Україна теж має своїх геройок


Партнерами видання книги Ґрейс Бонні в Україні  став проєкт «Всі. Свої» —  найбільша платформа українських брендів, та Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS). Після перекладу книги «Жіноча компанія» видавництво ArtHuss розглядає можливість створення подібного проєкту про українських підприємиць та мисткинь. Цю ідею підтримують і партнери, адже «Всі. Свої» працюють з жінками, які створюють авторський продукт, а Львівська бізнес-школа сприяє професійному зростанню за допомогою освіти. Тож чекаємо на список з надихаючих українських діячок.


Цитати з книги «Жіноча компанія»


Публікуємо кілька цитат з книги, які надихнуть прочитати її повністю:

Коли бізнес почав стрімко розвиватися, я — визнаю — зовсім занедбала своїх друзів. Я, звісно, постійно перепрошувала, просила вибачення й переглядала власні цінності, щоб приділяти друзям більше уваги. Без здорових стосунків ми можемо перетворитися на зомбі-трудоголіків.

Дана Танамачі, мисткиня, графічна дизайнерка

Усвідомлення того, що твій успіх повністю залежить від тебе, часом дуже лякає, але я це ні на що у світі не проміняю

Даніела Кольдинґ, дизайнерка інтер’єру

Успіх — це пристрасть до того, що робиш

Лінда Роден, стилістка, підприємниця в індустрії краси

Найбільше пишаюся впевненістю у власних силах. Завжди кажу собі такі слова: «Я можу навчитися — і зробити»

Аріель Аласко, деревообробниця, дизайнерка меблів

Придбати книгу «Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць» можна на сайті видавництва ArtHuss. Зараз зі знижкою!

«Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць»
— Ґрейс Бонні

Читайте також

Усе замахало? Надія є! Конспект нової книги Марка Менсона

Як збудувати успішну кар’єру і не перетворитися на чудовисько? Конспект книги «Міф про милу дівчинку»

Про конкуренцію, щастя та «морських котиків»: нон-фікшн новинки весни

Шукаєте роботу, яка приведе вас до успіху?

Маємо безліч вакансій в креативних індустріях, освіті, IT-компаніях та громадському секторі.

Вакансії

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: