fbpx

Корисний ресурс: спільнота саморозвитку «Пошуршимо?»

Таня Пилипчук Чт., 10.09.20 Розвиток

Є два секрети досягнення цілі: почати й довести до кінця. Але що як сили волі вистачає максимум на перші кілька днів, а далі страх і внутрішній критик гальмують усі процеси і переконують, що нічого не вийде? 

Щоб не почуватися самотнім самураєм, добре було б мати навколо себе групу підтримки, причому це не обов’язково мають бути ваші близькі. Чим так корисне ресурсне середовище і де знайти однодумців, розповідає Таня Пилипчук, яка 2 роки тому, бувши тим самим самотнім самураєм, заснувала першу українську спільноту саморозвитку «Пошуршимо?»  

Таня Пилипчук


Чому ефективніше розвиватися у спільноті однодумців?


Щоб виходити зі своєї коробочки. Ми так зациклилися на собі, власних цілях і проблемах, що забули про існування світу. Перестаємо бачити можливості й робимо висновки на базі установок в голові, яких можемо навіть не усвідомлювати. 

Щоб формувати своє середовище росту. Якщо ви не створите власне середовище, воно створить вас. Подумайте про своє оточення. Чи надихають вас люди, з якими ви проводите найбільше часу? У кого навчаєтеся нового? Люди навколо можуть розширювати наше світобачення, мотивувати ставати кращими та надихати. А можуть висмоктувати енергію та вимагати уваги. Вибір за вами.

Щоб бачити історії успіху та провалів без прикрас. Ідеальність всюди, тільки не в реальному житті. Не вірте у чиюсь досконалість — її не існує. А якщо забрати цей фільтр «суперлюдей», ви побачите, що в усіх одні й ті самі проблеми: прокрастинація, страх, жаль до себе, слабка сила волі, але водночас і віра в себе, і сила не зупинитися, і мистецтво маленьких кроків. Розуміння, що у кожного свій шлях, дає сили взяти відповідальність за власний. Бо якщо всі можуть, то й ви зможете!

Щоб просити про підтримку й пораду. Так, саме просити. Ми хочемо вірити, що «Я все сам_а», але часто, як ніхто, потребуємо правильних слів, підтримки й допомоги. Коли поряд люди, які розуміють вас, бо пройшли той самий шлях і тому знають, як впоратись із певною ситуацією, попросити про пораду значно легше.

Щоб ділитися і допомагати. Бачите, як людина шукає відповідь на питання, яке ви вже вирішили? Одразу допомагайте. Бо в кожного є досвід і думка, яка може стати безцінною для інших. Ви починаєте не просто отримувати, а й віддавати. А це вже наступний щабель самореалізації кожної людини.

Належність до спільноти однодумців проростає впевненістю у своїх силах, вірою, що ви подолаєте будь-які перешкоди,та розумінням цінності усього, що є у вашому житті. 

А якщо до цього додати святкування перемог, обговорення книг, прокачку себе й доступ до бази майстер-класів та експертів, то ви отримаєте синергію спільноти «Пошуршимо?»    

Це своєрідний «закритий клуб» саморозвитку. Ми об’єднали більше 100 жінок з усіх куточків України та 15 експертів і створили на платформі 23+ майстер-класи на теми покликання, здорових стосунків, фінансів, мінімалізму, продуктивності, самоорганізації тощо.

Зараз до спільноти відкрито осінній набір, долучитися можна до 15 вересня. Деталі за посиланням.

Потрібне натхнення для вивчення англійської?

Розповідаємо, як знайти час на навчання, якщо здається, що його бракує на все.

Розповідаємо, як знайти час на навчання, якщо здається, що його бракує на все.

Читати


Читайте також

5 порад, як не чекати на натхнення, а створювати його

10 ритуалів для правильного початку й завершення робочого дня

7 лайфхаків ефективного планування та роздруківка для планів на тиждень

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: