Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Meta запустила нову соцмережу Threads: її вже назвали «вбивцею Twitter»

Чт., 06.07.23 Новини 3 хв читання

6 липня компанія Meta запустила свій новий застосунок — Threads, який є аналогом та конкурентом мережі Twitter. За перші сім годин після запуску в новій соцмережі зареєструвалося понад 10 млн користувачів. Ви також можете долучитись — уже доступні версії Threads для пристроїв на iOS та Android.


Що таке Threads?


Це безплатний застосунок, побудований на базі соцмережі Instagram. Meta позиціює сервіс як «Instagram для текстових розмов‎». Проте користувацький інтерфейс більше схожий на стрічку Twitter і дублює основні функції платформи. Західні оглядачі вже навіть назвали Threads «вбивцею Twitter».

Наміри конкурувати з Twitter підтвердив і сам Марк Цукерберг у своєму профілі Threads: «Це займе деякий час, але я думаю, що має з’явитися програма для публічних розмов із понад 1 мільярдом людей. У Twitter була можливість зробити це, але не вдалося. Сподіваюся, ми це зробимо».

Threads
На фото — інтерфейс застосунку Threads. Джерело: mediamaker.me

Threads — це місце, де спільноти збираються разом, щоб обговорити все — від тем, які цікавлять вас сьогодні, до того, що в тренді завтра. Що б вас не цікавило, ви можете стежити за своїми улюбленими творцями та іншими, хто любить те саме, і зв’язуватися безпосередньо з ними або створити власну лояльну спільноту, щоб поділитися своїми ідеями, думками та творчістю зі світом.

З офіційного опису соцмережі


Функції та можливості 


Публікації в Threads називаються «треди». Вони можуть містити текст до 500 символів, відео до 5 хвилин, фотографії та зовнішні посилання. Тредами можна обмінюватись у застосунку та поза ним. Також є звичні для соцмереж функції коментарів та вподобань. У Threads можна налаштувати приватність власних публікацій, блокувати певних підписників, обмежувати коментування тощо.

Стрічка користувача, як і в Twitter, містить теми, за якими він стежить, і рекомендований контент. Аналогічно до Twitter користувачі можуть або писати окремі дописи, або створювати низку обʼєднаних однією темою повідомлень.

Читайте також: LinkedIn оновила алгоритми: які зміни помітять користувачі


Інтеграція з Instagram


Під час створення профілю Threads надає можливість імпортувати біоінформацію, підписників, навіть історію розмов із вашого профілю Instagram. Проте буде можливість налаштувати свій профіль спеціально для Threads. Водночас створити акаунт без облікового запису в Instagram — не можна. 

Загалом стрімке збільшення кількості реєстрацій у Threads пов’язано саме з інтеграцією з Instagram. Адже всім користувачам Instagram надійшли автоматичні запрошення долучитися до нової соцмережі. Це зробили вже й деякі селебрітіс, зокрема, Гордон Рамзі, Шакіра, Кім Кардаш’ян, Гері Ві.

Наразі Threads доступний для завантаження у понад 100 країнах, зокрема в Україні. У країнах ЄС застосунок поки що доступний лише для перегляду через регуляторні обмеження.

Happy Monday вже також у Threads!

Підписуйтеся, щоб не пропустити наші важливі оновлення. Стежмо за розвитком нової платформи разом 🙂

Підписатися

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: