Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Financial Times назвала найкращу бізнес-книжку 2023 року

06.12.23 Новини 2 хв читання

П’ятого грудня в Лондоні вручили нагороду авторці найкращої бізнес-книжки. Її написала професорка Гарвардської школи бізнесу Емі Едмондсон. Розповідаємо, про що ця книжка та які ще видання увійшли в шортліст.


Журі премії Financial Times Business Book of the Year 2023 ​​обирало найкращу книжку із шести, що увійшли до шортліста. Уперше за 19 років нагороду здобуло видання про менеджмент — «Правильний вид неправильного: чому навчання невдач може навчити нас процвітання».

Авторкою є професорка Гарвардської школи бізнесу Емі Едмондсон. Вона найбільш відома своїми дослідженнями у галузі «психологічної безпеки».

Емі Едмондсон
Емі Едмондсон

«”Правильний вигляд неправильного” підкорила суддів систематичним, багато ілюстрованим дослідженням того, як спиратися на розумні невдачі, а також критикою захоплення невдачами, яке часто гіпнотизує підприємців та новаторів», — прокоментувало журі.

Едмонсон отримала від Financial Times нагороду 30 000 фунтів-стерлінгів. П’ять інших учасників шортліста — по 10 000 фунтів.

Читайте також: Осіння добірка книжок: 20 нон-фікшн новинок від українських видавництв

До шортліста також увійшли такі книжки:

  • «Матеріальний світ» Еда Конвея — автор досліджує походження та використання шести мінералів, що лежать в основі сучасного світу.
  • «Ілон Маск» Волтера Айзексона — біографія одного з найвидатніших прихильників філософії «терпіть невдачу швидко, терпіть невдачу часто».
  • «Як робляться великі справи» Бента Флюб’єрга та Дена Гарднера —  книжка про те, чому мегапроєкти майже завжди випереджають час та бюджет.
  • «Червоний кобальт» Сіддхарта Кари — автор розслідує порушення прав людини, які псують видобуток такої важливої сировини, як червоний кобальт.
  • «Наступна хвиля» Мустафи Сулеймана — у ній розповідається, як стримати загрозу, що виходить від нових технологій, таких як генеративний штучний інтелект, синтетична біологія та квантові обчислення.

Раніше ми публікували результати щорічного опитування, яке проводять у межах проєкту «Підтримка промоції читання в Україні». Згідно з ним кількість українців, які читають щодня, за три роки зросла удвічі — до 17%. Водночас популярність друкованих книжок знизилась також майже вдвічі — з 39% до 21%.ʼ

Шукаєте освітні й кар’єрні можливості?

Збираємо їх у розділі «Можливості»

Переглянути
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Дякуємо!

Тепер редактори знають.