Працівники, які виконують роботу з дому, часто менш ефективні за тих, хто працює в офісі. Такого висновку дійшли експерти Національного бюро економічних досліджень США, пише Business Insider.
Як проводили дослідження
Дослідження провели в місті Ченнаї на півдні Індії серед фахівців із введення даних. Частина з них працюють віддалено. Працівників кожні 15 хвилин знімала вбудована камера ноутбука, аби переконатися, що вони в цей момент виконують роботу.
Аналізуючи результати з камери, дослідники вимірювало кількість правильних записів за хвилину як основний показник під назвою «чиста швидкість». Виявилося, що ті, хто працював з дому, мали чисту швидкість приблизно на 18% нижчу, ніж їхні колеги в офісі.
Працівники не хочуть повертатися до офісів
Такі результати грають на руку працедавцям, які після завершення пандемії прагнуть повернути працівників до офісів, проте наштовхуються на спротив. Так, коли у травні компанія Amazon зобов’язала своїх співробітників відвідувати офіс тричі на тиждень, сотні амазонівців вийшли на протест.
Усіляко заохочує працівників до повернення в офіси й Google. Днями компанія запровадила «літню спеціальну пропозицію» — пропонує штатним працівникам знижку на проживання в готелі на території кампусу в Маунтін-В’ю. До 30 вересня вони можуть забронювати номер у готелі за $99 за ніч. У такий спосіб Google сподівається «полегшити для працівників перехід на гібридне робоче місце».
«Тільки уявіть собі, що вранці не потрібно їхати в офіс, а замість цього ви можете отримати додаткову годину сну. Далі ви можете вийти зі своєї кімнати та швидко перехопити смачний сніданок або потренуватися перед початком роботи», — йдеться в описі пропозиції. Однак працівники сприйняли цю пропозицію скептично й почали створювати меми на внутрішніх дискусійних форумах.
Раніше ми також писали про те, з якими неочевидними проблемами зіткнулися працівники західних компаній після завершення пандемії та поступової відмови від ремоут-формату.
А який формат роботи до вподоби вам?
Ми додали детальні фільтри в каталозі вакансій для швидшого пошуку роботи мрії.
Вакансії
Дякуємо!
Тепер редактори знають.