Платформа Prometheus відкрила реєстрацію на буткемп економічного відновлення: 60 000 українських підприємців зможуть безплатно пройти бізнес-курси від Harvard University, University of Virginia, Rice University та спеціальний курс від топових підприємців України. Розповідаємо, як долучитися.
Буткемп економічного відновлення — це грантова програма для українських підприємців на освітній платформі Prometheus від Європейського банку реконструкції та розвитку за фінансування Швейцарії. До участі запрошують кожного, хто хоче започаткувати, відновити або масштабувати свій бізнес під час війни. Навчання допоможе:
- адаптувати бізнес до різких змін економічної ситуації в Україні;
- набути практичних знань і навичок, що необхідні для старту, відновлення або масштабування бізнесу.
Читайте також: Вчаться керувати дронами та пробують себе в IT: які курси проходять українці під час війни
Які курси можна пройти в межах буткемпу
Prometheus відібрала найкращі англомовні курси для підприємців на Coursera та EdX і переклала їх українською мовою. У програмі буткемпу три курси від провідних університетів світу:
- «CS50: Основи програмування для бізнес-професіоналів» від Гарвардського університету;
- «Зростайте до величі: розумне зростання для приватного бізнесу» від Дарденської бізнес-школи університету Вірджинії;
- «Фінанси для нефінансистів» від Університету Райса.
Також доступний спеціальний курс Prometheus «Як почати власну справу в часи невизначеності: покроковий гайд». Серед його авторів — топові експерти Нової пошти, освітньої платформи Preply, юридичної компанії Axon Partners, агенції Manageable та Webpromo Group.
Можна обрати один, два або й усі чотири курси та проходити їх послідовно чи одночасно. Навчання передбачає відеолекції українською мовою, тести й практичні завдання. Підприємці отримають індивідуальні поради та покрокову «дорожню карту» для розвитку власної справи. Також їм видадуть сертифікати про навчання.
Реєстрація відкрита з 26 червня за посиланням, а навчання розпочнеться з 3 липня.
Шукаєте можливості для навчання й роботи?
Збираємо їх у розділі «Навчання»
Переглянути