Весь світ об’єднався, щоб підтримати українців: десятки країн приймають біженців, надсилають нам гуманітарну допомогу, вводять санкції проти росії. Світові бренди теж не стоять осторонь — багато компаній виходять з російського ринку та надають українцям безкоштовний доступ до своїх сервісів. Підготували добірку платформ та додатків для роботи, якими зараз можна користуватися безкоштовно.
- Платформа Useme, яка допомагає безпечно і легально врегулювати роботу на фрилансі в Польщі, надає українцям безкоштовний доступ до кінця 2022 року.
- Платформа SmartExpert, яка допомагає автоматизувати онбординг, навчання, розвиток й оцінку компетенцій працівників, надає 3 місяці безкоштовного користування кожній українській компанії, що має більш ніж 50 співробітників. Також пропонують безкоштовну підтримку від support-менеджерів, допомогу з персоналізацією платформи, наповненням її матеріалами тощо.
- Корпоративний месенджер Slack пропонує безкоштовну тримісячну підписку на платний план Slack Pro.
- LinkedIn звільнив власників Premium-акаунтів від оплати сервісу на три місяці.
- Skype скасував плату за дзвінки на українські номери.
- Zoom надає українцям безкоштовний доступ до преміум-акаунту.
- Adobe надає 3 місяці безкоштовного користування своїми продуктами українцям, які до цього вже мали підписку на ліцензійні сервіси компанії. Щоб скористатися пропозицією, потрібно написати листа у службу підтримки або соцмережі Adobe.
- Figma, графічний онлайн-редактор, надасть безкоштовний доступ до платних функцій сервісу поточним українським клієнтам, які звернуться за допомогою в найближчі місяці.
- MasterBundles — маркетплейс графічних елементів для створення дизайну скасовує комісію для дизайнерів з України. Щоб продавець зміг отримати 100% суми з продажу, продукт має бути завантажений на маркетплейс у березні, квітні або травні 2022 року, а в тексті продукту необхідно зробити примітку: «Я з України».
- Epidemic Sound, аудіотека з музикою та звуковими ефектами для відео, стрімів і подкастів, на рік відкриває безкоштовний доступ до своєї бази для українських відеомейкерів.
- Miro не буде стягувати з українців плату за користування своїми сервісами для віддаленої співпраці.
- Компанія Universe відкрила українцям безкоштовний доступ до мобільного перекладача TranslatorGuru та сканера документів ScanGuru. Додатки доступні лише для користувачів iOS. Щоб користуватися ними безкоштовно, достатньо завантажити їх з українського App Store.
- Розробники CRM-системи Рipedrive створюють україномовну версію сервісу та дають безкоштовний доступ українським користувачам щонайменше на 3 місяці.
- Сервіс дизайну сайтів Readymag пропонує безкоштовну річну підписку для користувачів з України. Щоб отримати доступ, необхідно написати їм на пошту [email protected].
- Cisco безкоштовно надає українським компаніям на рік доступ до сервісу вебконференцій Cisco Webex та продуктів безпеки DUO+AMP+Umbrella терміном від 6 до 12 місяців. Також для чинних українських клієнтів автоматично продовжують можливість користування усіма продуктами та послугами компанії.
- «Київстар» надає бізнес-клієнтам та державним організаціям можливість користування платформою електронного документообігу Star.Docs без оплати за сервіс. Достатньо зареєструватися на платформі та мати для проведення операцій КЕП (кваліфікований електронний підпис). Для користування мобільним додатком, необхідно завантажити його на смартфон чи планшет з Google Play Маркет або App Store.
- Сервіс аналітики клієнтських відгуків Thematic надає безкоштовний доступ на рік.
- Ideanote — сервіс для збору, розробки та реалізації ідей надає 6 місяців безкоштовного доступу до платних планів. Для цього треба написати їм у службу підтримки і попросити доступ.
- Платформа для інтеграції вебдодатків та автоматизації робочих процесів Zapier надає українським клієнтам безкоштовний доступ на 3 місяці. Для цього треба написати на пошту [email protected].
- Розробник програмного забезпечення в галузі інформаційної безпеки Avast скасовує плату для користувачів, які мали підписку на ліцензійні продукти, а користувачам безкоштовних продуктів відкриває доступ до преміум-версій.
- Українська система дистанційного навчання AcademyOcean надає безкоштовний місяць користування для спокійного переходу на їхню систему та $1000 кредитів для українських компаній, що переходять із російських систем.
- Платформа інфлюенс-маркетингу Kolsquare відкриває безкоштовний доступ українському уряду, міністерствам та НГО, які підтримують Україну. Щоб отримати доступ, необхідно написати коментар під постом засновника компанії у Linkedin.
- Американський сервіс з розробки вебсайтів Squarespace скасував плату за свої сервіси для українських користувачів до кінця 2022 року.
- IT-компанія OBRIO відкриває українським компаніям безкоштовний доступ до платформи для автоматизації маркетингу AdBraze на чотири місяці з моменту реєстрації. Щоб почати користуватися платформою безкоштовно, потрібно заповнити форму та написати у коментарі «Слава Україні».
Ми будемо і далі стежити за новинами та оновлювати цю підбірку. Тому додавайте статтю у закладинки та час від часу відкривайте, щоб дізнатися про нові сервіси для роботи, які відкрили безкоштовний доступ для українців.
Потрібна робота?
Ми запустили телеграм-бота Агент Happy Monday, який допомагає українцям шукати роботу з-поміж 1000+ вакансій на нашому сайті
До ботаІнші безкоштовні можливості для українців
Освітні ресурси відкрили безкоштовний доступ для українців (оновлюється)
10 ресурсів із безкоштовними аудіо- та електронними книжками
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Дякуємо!
Тепер редактори знають.