fbpx

Стажування листопада у Києві для студентів та випускників

Редакція Ср., 31.10.18 Новини

Де пройти стажування у Києві і отримати перший досвід студенту чи нещодавньому випускнику? Зібрали актуальні пропозиції українських та міжнародних компаній. 

Ukrsibbank | Reikartz Hotel Group | Procter&Gamble | DexDigital | KPMG | BOSCH | Genesis | Nielsen | PwC Ukraine | Raiffeisen Bank Aval | Danone | «Ольшанский и партнеры» | Henkel | МХПL’Oréal | JYSK | Unilever1+1 mediaErnst&Young | Good Wine | Інтер Медіа Груп | Weblium 

Стажування в Ukrsibbank

Майстерно володієте Big Data, Data Hub чи Data Lake? Тоді вирішуйте ІТ-кейс від Ukrsibbank та отримуйте оплачуване стажування до 4 місяців у міжнародній компанії для прокачки своїх ІТ-навичок.

Реєстрація на ІТ-кейс до 16 грудня включно: bit.ly/2K0qjmm


Мрієте здобути досвід роботи у міжнародній компанії? Орієнтуєтесь у вимогах сучасного роботодавця та знаєте, чого потребує нове покоління персоналу? Тоді вирішуйте маркетинг-кейс від Ukrsibbank та вигравайте оплачуване стажування.

Реєстрація на маркетинг-кейс до 16 грудня включно: bit.ly/2JYvUcV

 

Стажування у Reikartz Hotel Group

Національна мережа готелів пропонує безкоштовне навчання (+проживання та повний пансіон) на 2-денній програмі «Майстер продажів», яка стартує 5 грудня. Це буде інтенсивне занурення у продажі, практику та роботу з різними сегментами бізнесу. Найкращі випускники отримають пропозицію роботи в Reikartz Hotel Group та можливість кар’єрного росту до керівника напрямку.

Стати стажером: https://goo.gl/sPxdhP 

Стажування у Procter&Gamble / P&G

Компанія шукає студентів, які прагнуть отримати практичний досвід роботи з фінансами у багатонаціональному корпоративному середовищі. Пропонується робота над реальними бізнес-проектами з високопрофесійною командою менеджерів P&G. На даний момент для стажерів відкриті позиції у відділах Customer Logistic, HR, IT, Finance and Accounting.

Обрати стажування: https://goo.gl/EU85o9

Стажування у DexDigital

Міжнародний стартап шукає стажера на позицію SEO / Digital Marketing Squad. У якості стажування передбачається 3-місячний випробувальний термін із подальшим працевлаштуванням, якщо кандидат покаже успішні результати.

Стати стажером: https://goo.gl/vYt9Ny (розділ Open vacancies)

Стажування у KPMG

Один із найбільших світових лідерів у сфері професійних послуг в галузі аудиту, оподаткування і консультування набирає стажерів на позицію аудитора. Компанія розраховує на заявки від активних, відповідальних і енергійних студентів, які спеціалізуються на економіці та фінансах.

Стати стажером: https://goo.gl/gGNt68

Стажування у BOSCH

Міжнародна компанія BOSCH запрошує студентів 5-6 курсів приєднатися до команди кваліфікованих фахівців, зсередини дізнатися, як працює бізнес міжнародної компанії та отримати досвід роботи в різних сферах (відділи продажів, IT, бухгалтерія).

Стати стажером: https://goo.gl/JLCtrW


Стажування у Genesis

Genesis – це більш ніж 900 працівників у 8 країнах, які створюють продукти для 200 мільйонів користувачів в місяць. Команда швидко зростає і шукає стажера на позицію «Системний адміністратор».

Стати стажером: https://goo.gl/TP25QT

Стажування у Nielsen

Програма відкрита для студентів останніх курсів та випускників, які мають різноманітні ідеї, ентузіазм та швидко приєднуються до колективного духу на робочому місці. 3-4-місячна програма дасть можливість кандидатам працювати з командами Nielsen у різних галузях промисловості та географії, отримуючи передовий досвід компанії у дослідженнях ринку, медіа-аналітики та бізнес-аналітики.

Стати стажером: https://goo.gl/RH5KRD

Стажування у PwC Ukraine

Стажування в українському відділі міжнародної компанії PwC на посаді Audit Intern дозволить попрацювати з перспективними клієнтами і відомими брендами. Стажери візьмуть участь у різних цікавих проектах під керівництвом старшого персоналу.

Стати стажером: https://goo.gl/U4hhNu  

Стажування у Raiffeisen Bank Aval

Студенти 5-6 курсів за спеціальністю «Банківська справа», «Економіка», «Фінансовий моніторинг» мають можливість спробувати себе у ролі фахівця з фінансового моніторингу та дізнатися більше про аналіз фінансових операцій клієнтів, аналіз фінансової звітності суб’єктів господарювання та інше.

Стати стажером: https://goo.gl/WL4tqt

Стажування у Danone

Компанія Danone оголошує про старт програми стажування Surf Danone. На стажерів чекає можливість спробувати себе у 3 відділах і отримати досвід роботи з різним функціоналом: робота з документами, аналітика, запуск проектів, участь у розвитку бізнес-процесів компанії. Запрошуються студенти 3-6 курсів за спеціальністю математика, економіка, кібернетика.

Стати стажером: https://goo.gl/fKPCzD (Оберіть Київ у регіонах та вакансію «Стажер»)

Стажування у «Ольшанский и партнеры»

Консалтингова компанія «Ольшанский и партнеры» набирає стажерів на позиції SEO та PPC. Розглядаються кандидати із закінченою вищою освітою. Серед обов’язків: підготовка документів (КП, звіти і т.д.), ведення ділового листування, робота з Excel, Google Analytics та інше.

Стати стажером: https://goo.gl/hgyz1Q

Стажування у Henkel

Всесвітньо відома компанія «Хенкель» пропонує стати стажером у маркетинговому відділі. Запрошуються студенти за спеціальністю маркетинг або економіка з гарним знанням англійської мови.

Стати стажером: https://goo.gl/WzMon9


Стажування в МХП

Програма кар’єрного розвитку «МХП Старт» в одному з найбільших агрохолдингів України призначена для студентів останніх курсів та випускників. Це чудова нагода реалізувати свій потенціал та розпочати кар’єру, швидко адаптуватися, дізнатися всі нюанси обраної професії з можливістю подальшого працевлаштування.

Стати стажером: https://goo.gl/DDTMD3

Стажування у L’Oréal

Якщо ви хочете навчитися маркетингу або менеджменту у справжніх професіоналів та одночасно отримати досвід роботи, то є шанс зробити це завдяки L’Oréal. Компанія пропонує 6-місячну програму стажування у відділах продажів для випускників та студентів останніх курсів.

Стати стажером (менеджер з продажів): https://goo.gl/KyTXYv

Стажування у JYSK

Компанія JYSK шукає стажера на позицію «Керуючий магазином (SMT)». Обрані кандидати пройдуть п’ять професійних тренінг-модулів у навчальному центрі JYSK та отримають можливість швидкого професійного кар’єрного росту.

Стати стажером: https://goo.gl/MZrReY  


Стажування в Unilever Ukraine

Один із світових лідерів на ринку продуктів харчування і товарів побутової хімії проводить відбір відразу на 2 програми стажування – #UFLP (3-місячне стажування для студентів 3-5 курсів) і #ULIP (2,5-річна програма на повний робочий день та з високою стартовою зарплатою для підготовки майбутніх лідерів бізнесу).

Обрати стажування: https://goo.gl/fZT3wx

Стажування в 1+1 media

Стажування в 1+1 media – це навчання на практиці і змагання за можливість працевлаштування. Наразі відкриті стажування на позиції принт-дизайнера, аналітика відділу продажів, молодшого фахівця із медіапланування, бухгалтера, аналітика з відділу продажів, молодшого корпоративного бізнес-аналітика, молодшого фінансового аналітика та молодшого редактора сайту Telekritika.ua.

Обрати стажування: https://goo.gl/x1HWvA

Стажування в Ernst and Young

Одна з найбільших у світі компаній, що надають аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги, набирає стажерів на позиції Real Estate Advisory Group, Audit, Valuation and Business Modeling, Corporate Tax, Transfer Pricing, People Advisory Services.

Обрати стажування: https://goo.gl/eU8ox7

Стажування у Good Wine

Компанія шукає талантів у кулінарії, тому шукає стажерів-кухарів. Good Wine надає можливість як часткової так й повної зайнятості, а обрані кандидати зможуть працювати і вчитись у найкращих спеціалістів.

Стати стажером: https://goo.gl/ZCb8zW

Стажування в «Інтер Медіа Груп»

Одна з найбільших українських медіагруп шукає стажера на позицію редактора. Компанія пропонує роботу в команді професіоналів, участь у формуванні редакційного плану сайту, писати та редагувати тексти, модерувати контент.

Стати стажером: https://goo.gl/GvGfuh

Стажування у Weblium

Команда Weblium шукає активного, з іскрою в очах фаната, який полюбляє займатися корисною справою, спостерігати за отриманими результатами та бачить себе у сфері маркетингу і бізнес-девелопменту.

Стати стажером: https://goo.gl/CA7xDz


20 актуальних онлайн-курсів для вашого розвитку

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: