Люди, які змінили роботу протягом трьох останніх років, заявляють, що нове місце подобається їм менше за попереднє. Це виявили в ході дослідження рівня задоволеності роботою від Conference Board.
Зазвичай люди змінюють роботу, щоб почуватися щасливішими. Але, як виявилося у ході дослідження, в якому взяли участь 1699 респондентів, на новому місці працівники здебільшого почуваються нещаснішими, ніж до кар’єрних змін.
Згідно з опитуванням Conference Board, проведеним у листопаді 2023 року, фахівці, які нещодавно змінили роботодавця, мають нижчий рівень задоволеності різними аспектами роботи, ніж ті, хто залишився. Хоча ще у 2022 році працівники були більше задоволені своїм новим місцем роботи, ніж старим, у більшості аспектів.
Організатори дослідження припускають, що до зміни роботи людей спонукала вища зарплата на новому місці. Водночас при переході вони не враховували такі фактори як можливості кар’єрного розвитку чи корпоративну культуру нової компанії.
Читайте також: 6 моментів, які треба прояснити з компанією, перш ніж приймати оффер
«Певний час після зміни роботи люди почуваються краще, це схоже на медовий місяць з новим партнером. Але згодом вони починають відчувати, що ніхто не інвестує в їхній професійний розвиток та не надає додаткових бонусів, тож їхній рівень задоволеності роботою знижується», — зазначив один із дослідників Conference Board.
Проте, не все так погано, адже загальна задоволеність роботою на сьогодні є найвищою з того часу, як дослідницька організація почала відстежувати цей показник у 1987 році.
Шукаєте роботу?
Авторизуйтесь в особистому кабінеті Happy Monday, вкажіть свої кар’єрні вподобання, і наш розумний алгоритм підбере для вас найкращі варіанти.
Вакансії
Дякуємо!
Тепер редактори знають.