Український Edtech-стартап Mate academy, який безплатно навчає IT-спеціалістів і допомагає їм із працевлаштуванням, відкриває представництво в Бразилії. Розповідаємо деталі.
Як і в Україні, у Бразилії Mate academy працюватиме за бізнес-моделлю, в основі якої угода про розподіл доходу (Income Share Agreement). Це означає, що студентам пропонують навчатися безплатно й надають підтримку в пошуку роботи. Відтак, після працевлаштування, вони сплачують школі 12% своєї щомісячної зарплати протягом трьох років.
Усі навчальні матеріали для бразильських студентів будуть доступні португальською мовою. Наразі їм відкриють доступ до вивчення технологій Frontend та Full-stack. Також Mate пропонує пройти базовий безплатний курс, що дає змогу ознайомитися з основами програмування.
Наразі ми вже зробили тестовий запуск і заходимо в етап активного маркетингу. Також наймаємо там локальну команду, яка безпосередньо навчатиме й координуватиме працевлаштування студентів.
Mate academy має офіси в Україні та Польщі, але прагне масштабувати свою діяльність по всьому світу. За словами СЕО компанії, після старту в Бразилії у планах — відкрити представництва в інших країнах Латинської Америки. Також у компанії підрахували, що станом на 2023 рік майже 3000 їхніх студентів з усього світу, зокрема у Великій Британії, Південній Африці, Азії та Європі, були успішно працевлаштовані.
Переглянути доступні вакансії в київському офісі Mate academy ви можете за посиланням.
Читайте також: Поради з вибору ІТ-курсів: як шукати чесні відгуки та на що ще звертати увагу
Шукаєте роботу в IT?
Переглядайте вакансії від українських та міжнародних компаній
Перейти
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії