Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Як підтримати себе в нестабільний час: нові можливості (оновлюється)

23.02.22 Новини 3 хв читання

Усі ми по-різному проживаємо події, які відбуваються зараз в Україні. Та зробити наразі можемо небагато — підтримувати армію та рідних, продовжувати жити своїм життям  та звільняти голову від тривожних думок, перемикаючись на щось корисне. Зібрали безкоштовні можливості від різних організацій та компаній, які стали доступними зараз та можуть з цим допомогти. Додавайте в закладинки — ми будемо оновлювати новину.


Переглянути онлайн-курси від Projector


Онлайн-інститут Projector надає безкоштовний доступ до 12 відеокурсів соціогуманітарного факультету Humanitarium. Вони розроблені у форматі відеолекцій, без домашніх завдань, вебінарів та фідбеку від кураторів. Проте з можливістю пройти фінальний тест для перевірки знань за потреби. 

Перелік доступних курсів:

  1. Як працює композиція.
  2. Історія автодизайну.
  3. Відеоігри: історія гейміндустрії.
  4. Школи світового дизайну.
  5. Історія телебачення.
  6. Сучукрліт: тенденції, теми, імена.
  7. Комікс-культура.
  8. Феномен аніме.
  9. Як філософія змінила світ.
  10. Як працює колір.
  11. Історія західного кіно.
  12. Історія дизайну.

Аби безкоштовно отримати доступ до матеріалів, необхідно:

  1. Перейти за лінком та обрати відеокурс.
  2. Натиснути на кнопку «Придбати відеокурс».
  3. Реєструватися на навчальній платформі. 
  4. Вказати в рядку «подарунковий код» промокод 0688-5072.

Така можливість буде актуальною до 17 березня 2022 року. 


Переглянути серію вебінарів «Реальність без ілюзій»


Серію вебінарів запустили Бізнес-школа УКУ та Центр Лідерства УКУ. Під час виступів експерти розповідають про кризове лідерство, життєстійкість, обмеженість ресурсів, дії бізнесу та HR-фахівців у нестабільний час та те, як знайти точки опори всередині себе. 

Переглянути серію вебінарів безкоштовно можна за посиланням


Відвідати Музей науки


Мала академія наук України запрошує усіх охочих безкоштовно відвідати інтерактивний простір «Музей науки» з 22 лютого до 4 березня 2022 року. Проте є обмеження у днях та часі. Сходити до музею можна з вівторка по п‘ятницю включно у такі часові проміжки:

  • 10:00–12:00;
  • 12:00–14:00;
  • 14:00–16:00.

Аби безкоштовно відвідати простір, необхідно замовити квитки за посиланням. Сам музей знаходиться у Києві на території ВДНГ, 23 павільйон. 


Отримати психологічну допомогу


Для жителів та гостей Львова та області

У Львові психологи міського Центру соціальних служб, громадських організацій, релігійних спільнот готові надати психологічну допомогу як місцевим жителям, так і тим, хто вимушено приїхав до міста з інших областей України. Можна звертатися, якщо не знаєте, як впоратися з тривожністю, панікою чи сильним стресом. 

Усіх охочих просять телефонувати на «гарячу лінію» Львівського міського Центру соціальних служб: 0 800 307 305.

Для підлітків

Ще на початку пандемії ЮНІСЕФ разом з Teenergizer запустили проєкт з підтримки підлітків. В його основі — консультації, що надають психологи та підлітки, які пройшли спеціальну підготовку. Розмови відбуваються за принципом «рівний — рівному».

Якщо раніше можна було звертатися з питаннями щодо особистих стосунків, сексуального здоров’я, ізоляції, проблем у сім’ї, то тепер до цього списку додалася тема «тривога через можливий військовий конфлікт». 

Отримати консультацію можна за посиланням


Пройти навчання з домедичної допомоги


Таку ініціативу пропонує АТ «Укрзалізниця» для усіх охочих. Навчання проходитиме офлайн на найбільших вокзалах України. У пріоритеті населені пункти в регіонах поблизу лінії розмежування та міста південних областей. Також тренінг проведуть і у столиці — 28 лютого о 13.00.

Чого саме будуть навчати:

  • основам першої допомоги при критичних кровотечах, зупинці серця, інфарктах, інсультах, дорожньо-транспортних подіях чи пораненнях;
  • алгоритмам дій при епілепсії, удавленні, утопленні, опіках, обмороженнях, травмах та при виникненні інших небезпечних для життя ситуацій.

Тренінги розраховані на людей без базової медичної освіти. Усім відвідувачам планують видати сертифікати. 

Аби потрапити на навчання, потрібно записатись. Перелік міст, де проходять заняття, дати їх проведення та контакти координаторів програми, у яких можна уточнити усі деталі, — за посиланням

Читайте також

Як вгамувати тривогу? Практичні техніки від психолога

Як позбутися нав’язливих думок? 11 способів приборкати внутрішній голос

Як продовжувати жити й працювати, коли тривога зашкалює: поради психологів

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: