Працівники покоління «зет» є найменш щасливими з-поміж усіх інших. Маючи сильне бажання знайти своє професійне призначення, вони не відчувають задоволення від мети на своїй роботі. Однак роботодавці можуть усунути перепони, що заважають молодим людям почуватися потрібними, пише Inc.
Страховий гігант MetLife у своєму опитуванні з’ясував, що лише 62% працівників покоління «зет» (2000-2012 роки народження) задоволені своєю роботою. Для порівняння, так само відповіли 66% «міленіалів» (люди, народжені у 1982-2004 роках) та 67% старших працівників (віком від 45 років).
Згідно зі звітом компанії, однією з головних причин нижчого рівня щастя серед працівників покоління «зет» є розрив між їхнім сильним бажанням знайти професійну мету та фактичним задоволенням цим аспектом роботи. Для прикладу, лише 61% представників покоління мають відчуття реалізації, порівняно з 68% «міленіалів» та 70% працівників старших поколінь.
Читайте також: Дуже дорога молодь: чому компанії уникають працівників-зумерів
Що зумовлює розрив
У своєму звіті MetLife вказується на низку факторів, через які молодим працівникам бракує відчуття реалізації. Зокрема:
- значний рівень недовіри між працівниками та роботодавцями: лише 58% зумерів довіряють своїм роботодавцям в тому, що вони «роблять правильні речі» (порівняно з 65% працівників загалом);
- місце роботи: працівники з гібридною та повністю віддаленою роботою почуваються більш цілеспрямованими у своїй роботі, ніж офісні працівники (75% проти 64% відповідно).
Роботодавцям, що бажають краще підтримувати працівників покоління «зет» (яких на ринку праці стає все більше), радять оцінити, чи може їхній бізнес перейти на гібридну або віддалену зайнятість. А в опитуванні компанії PwC за 2024 рік також згадуються інші методи зміцнення довіри серед співробітників. Наприклад, компанія може дозволити працівникам самостійно організовувати тимбілдинги, чим покаже, що цінує їхній внесок. Або запропонувати їм різні шляхи кар’єрного зростання.
Крута робота вже чекає!
Знайдіть вакансію до душі — у нас є з чого обрати 😉
Вакансії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії