Новий формат роботи протестують у Новій Зеландії. На зарплаті співробітників це не позначиться, але і на обсягу навантаження теж.
Світовий виробник споживчих товарів, компанія Unilever, в якості експерименту на рік переведе співробітників у Новій Зеландії на чотириденний робочий тиждень, повідомляє AIN.
Час на роботі — не мірило продуктивності
У Новій Зеландії у компанії немає виробництва, команда займається продажем, дистрибуцією та маркетингом. Новий режим з чотирма робочими днями і трьома вихідними ніяк не позначиться на зарплатах співробітників, проте і обсяг їхньої роботи не зміниться. Керуючий директор Unilever в Новій Зеландії Нік Бенс пояснив, що мета експерименту — почати вимірювати продуктивність конкретними результатами, а не проведеним на робочому місці часом.
Для аналізу ефективності «чотириденки» Unilever залучить бізнес-школу Сіднейського технологічного університету. Якщо експеримент виявиться вдалим, компанія розгляне варіант перекладу на чотириденний робочий тиждень 155 000 співробітників по всьому світу.
Раніше подібний експеримент провели у японському офісі Microsoft, і він виявився вдалим. Дослідження вчених також вказують на те, що 4-денний робочий тиждень позитивно впливає на настрій та продуктивність співробітників.
Якими ще бувають графіки роботи?
Ми зібрали 14 історій людей, які працюють не за стандартнм офісним розкладом.
Читати
Дякуємо!
Тепер редактори знають.