Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Як провести час з командою? 5 компаній рекомендують улюблені онлайн-ігри

27.07.23 Happy HR 10 хв читання

За останні кілька років багато компаній перевели в онлайн не лише роботу, а й будь-які командні активності. І якщо раніше колеги частіше збиралися наживо, щоб покататися на сапах, пограти в настолки чи сходити разом в бар, то зараз на перший план вийшли інтерактивні онлайн-корпоративи й тимбілдинги. Розпитали кілька компаній, які віртуальні заходи вони проводять для злагодження колективу та попросили поділитися однією онлайн-грою, у яку радять зіграти.


Які онлайн-заходи проводить команда Brainstack_ 


Команда Brainstack_ налічує вже понад 300 людей, частина з яких працює з різних міст України та світу. Віддалений формат роботи вже давно надиктовує свої правила. Для компанії важливо, щоб люди, навіть працюючи віддалено, були однією командою та мали спільне дозвілля. Тому тут почали організовувати різноманітні онлайн-активності.

За час ремоут-роботи встигли поекспериментувати з різними форматами онлайн-заходів для команди: проводили онлайн-ігри, лекції з історії, тренінги з фінансової грамотності, вебінари з психології тощо.

Для проведення онлайн-ігор зазвичай залучають підрядників. З усіх ігор, в які вони грали, співробітники Brainstack_ готові порадити Project Avatar, адже вона сподобалась команді найбільше. 

Прагнете посилити бренд роботодавця?

Ось як ми можемо вам із цим допомогти

Деталі


Про улюблену онлайн-гру Project Avatar

Project Avatar — це динамічна онлайн-гра, де від рішень гравців залежить розвиток сюжету. В неї одночасно можуть грати від 2 до 200 осіб. Тривалість — до 90 хвилин. Гра доступна українською та англійською мовами.

Під час гри учасники керують діями Аватара, який пересувається реальною локацією. Аватар буде руками, ногами та очима учасника, а він натомість буде голосом Аватара. Дія відбувається на одному екрані у zoom (або будь-якому іншому аналогічному сервісі).

Мета учасників — назбирати якомога більше ігрових балів. Їх можна отримати, зібравши кольорові предмети, що заховані у приміщенні, яке гравці досліджують разом з Аватаром. Під час гри учасникам потрібно буде вирішувати, чи хочуть вони відкривати коробки та двері зі знаком питання. Адже всередині може бути пастка, через яку вони втратять одне життя, а може бути винагорода — велика кількість кольорових предметів. Гравці можуть самі обирати, які завдання чи загадки вирішувати, а які пропустити, і це ніяк не вплине на кінцевий результат гри. Позаяк у команди є досить багато завдань, які потрібно виконати, кожен учасник обирає роль, яка йому до вподоби.

Онлайн-ігри - Project Avatar
Під час гри учасники керують діями Аватара

Основні переваги:

  • під час гри команда стає одним цілим, адже тільки так можна успішно керувати Аватаром;
  • команда приймає спільні рішення, від яких залежить сюжет та результат гри;
  • усі учасники отримують спільні позитивні емоції.


В які ігри грає команда Cpamatica

Наразі у Cpamatica гібридний формат роботи — можна працювати в київському або варшавському офісах, або ж тимчасово на ремоуті. Щоб кожен співробітник міг долучитися до загально командних заходів, багато з них перевели в онлайн. Наприклад, щокварталу проводять підсумкову зустріч, на яку запрошують усю команду. Раніше це був гучний офлайн-івент, однак зараз він проходить онлайн. Минулого року тестували проведення коктейльної вечірки у віртуальному просторі.

Ще одна регулярна практика в Cpamatica — Random Coffee в онлайн-форматі. Щокварталу колеги збираються командами до 5 людей. На кожну зустріч обирають нову гарячу тему. Це спрощує процес нетворкінгу, особливо для нових співробітників. На останніх подібних зустрічах обговорювали улюблені подкасти та гру Hogwarts Legacy.

Команда Cpamatica часто грає у настільні ігри в онлайн-форматі: як у знайомі всім «Мафію» чи Alias, так і в менш популярні, наприклад, «Нерозкриті справи». Деякі команди збираються суботніми ранками понетворкати та пограти у браузерні онлайн-ігри по сітці, наприклад Power Line — гра змійкою з метою перетнути шлях противнику. Також беруть участь в онлайн-турнірах, де змагаються з командами з інших компаній, зокрема у грі «Що? Де? Коли?».

Віддаленим командам співробітники Cpamatica радять зіграти в детективний квест Detectolic. 

Поділіться з кандидатом профілем компанії

Профіль на Happy Monday — це можливість розповісти більше про себе, свою культуру, команду та продукти

Все про профіль


Про улюблену онлайн-гру Detectolic

Detectolic — це новий формат тимбілдингу в жанрі іронічного детективного квесту.

Гравці збираються онлайн в Zoom, заходять на сайт гри, ведучий пояснює правила і дає ввідну інформацію. Далі учасники діляться на команди й починають розплутувати справу. Збираючи докази, обговорюючи гіпотези та вирішуючи загадки, команди змагаються, хто швидше розкриє справу. 

Через 2 години команди дають свої відповіді, а ведучий розповідає, як все було насправді та оголошує переможців. Одночасно може грати до 80 учасників, які ділитимуться на групи по 4-5 осіб і змагатимуться між собою. Гра має різні сюжети: «Викрадення ігуани», «Таємниця фараона» та «Цирк на дроті». 

Онлайн-ігри - Детектолік
Учасникам гри Detectolic потрібно розплутати справу

Основні переваги:

  • згуртування колективу;
  • розвиток логічного мислення;
  • можливість розслабитися та посміятися, адже гра іронічна;
  • під час гри учасники краще пізнають одне одного.


Онлайн-активності команди Uptech


В компанії Uptech працює майже 100 людей, і всі вони розкидані по різних містах України та всьому світу. Команда працює у гібридному форматі, і онлайн-активності вже стали невіддільною частиною її життя.

Компанія проводить онлайн-ігри на власній платформі TeamRoom, а також організовує різноманітні онлайн-лекції та тренінги (про українську культуру, з розвитку психологічної стійкості та інші). Також колеги люблять самостійно збиратись та грати в онлайн-ігри, такі як Among Us та CS:GO або проводити тимбілдинги з get to know питаннями. Улюблена гра команди Uptech — «Кодові імена».  


Про улюблену онлайн-гру «Кодові імена»

«Кодові імена» — це онлайн-гра, яка поєднує в собі стратегію та гру слів. У грі беруть участь дві команди: Червона та Синя. Ігрове поле складається з сітки карток зі словами, кожне з яких позначає кодове ім’я. Деякі з цих слів таємно закріплені за Червоною командою, деякі — за Синьою. У кожній команді є шпигун, і тільки він бачить, які слова належать його команді, та знає слово-вбивцю, якого слід уникати. 

Під час свого ходу шпигун дає підказку, що складається з одного слова і числа, яке вказує, скільки слів на дошці пов’язані з цією підказкою. Потім товариші по команді обговорюють і намагаються з’ясувати, які слова їхній шпигун хотів пов’язати з підказкою. Вони вибирають слово, натискаючи на нього, і якщо вони роблять правильний вибір, їхня команда отримує очко і може продовжувати відгадувати. Однак неправильна відгадка може принести очко команді-супернику або навіть призвести до кінця гри, якщо вони випадково вибирають слово-вбивцю. Гра продовжується по черзі між двома командами, доки одна з команд не відгадає всі свої слова або випадково не вибере слово-вбивцю. Команда, яка набрала найбільшу кількість балів наприкінці гри, оголошується переможцем.

Онлайн-гра «Кодові імена»
Вхід в онлайн-гру «Кодові імена»

Основні переваги:

  • допомагає розвивати критичне мислення та дедукцію;
  • розширює словниковий запас;
  • дає можливість колегам одночасно розважитись та поспілкуватись.


Дозвілля команди Precoro

Прекоро має чотири офіси, і щоб різні відділи комунікували між собою, співробітники можуть переміщатися між офісами та країнами. Онбординг також зазвичай проходить офлайн, щоб людина могла максимально зануритися в атмосферу компанії та познайомитися з якомога більшою кількістю колег. Для офлайн-тимбілдингів команда має купу настільних ігор, в які регулярно грає. 

Проте у зв’язку зі стрімким зростанням компанії та збільшенням кількості колег, які працюють віддалено, почали активно використовувати онлайн-інструменти, щоб підтримувати зв’язок.

Команда Precoro радить зіграти в гру, для якої не треба встановлювати застосунки чи логінитися на сервіси — достатньо просто зайти в Zoom чи Google Meet. 

Шукаєте працівників?

Розміщуйте вакансії у нас на сайті та чекайте на топових кандидатів!

Розмістити


Про улюблену онлайн-гру «Вгадай, де правда»

«Вгадай, де правда» — це гра, в яку можна грати, як офлайн, так і онлайн.  

Ціль гри — дізнатися цікаві факти про колег та сформувати зв’язок між різними департаментами. Кількість учасників — від 7 до 20 (залежить від того, скільки ви маєте часу, — чим більше учасників, тим довше триватиме гра). 

Кожен учасник готує про себе три факти на один раунд. Раундів може бути скільки завгодно. Перший учасник називає факти про себе: два неправдиві та один правдивий. Важливо, щоб учасник, максимально вдавався в деталі та подробиці фактів, щоб йому повірили. Всі інші учасники починають активне обговорення, аргументуючи, чому вони вірять в той чи інший факт. І виносять свій вердикт у коментарях або усно. Якщо учасники зрозуміли, де брехня, а де правда, то спікер, який озвучував факти, програє. Якщо ж вони повірили у брехню — виграє спікер. Обов’язково перед тим, як передати слово наступному учаснику, спікер розказує історію про правдивий факт в деталях. Гра триває, поки всі факти всіх учасників не будуть озвучені. Можна підраховувати бали за відгадані факти та нагороджувати гравців, які відгадали найбільше брехливих фактів.

Гра «Вгадай, де правда»
В гру «Вгадай, де правда» можна грати як онлайн, так і офлайн

Основні переваги:

  • колеги дізнаються багато цікавих фактів з біографій одне одного;
  • можливість весело провести час та посміятися з командою;
  • розвиток інтуїції, дедукції та критичного мислення. 


Розваги на ремоуті від команди Happy Monday


Команда Happy Monday працює віддалено з 2020 року, від початку карантину. Кілька разів на рік ми намагаємося зустрічатися наживо та проводити разом час, але здебільшого як працюємо, так і розважаємось онлайн. У нас є спеціальний бот, який що два тижні рандомно зводить людей на зум-каву, де колеги знайомляться ближче та обговорюють цікаві новини. Також двічі на місяць усі охочі збираються на розмовний клуб англійської мови, де говорять на різні теми — від подорожей та спогадів з дитинства до книжкових і музичних вподобань. Інколи просто зідзвонюємось усією командою на келих вина і розмови про все на світі.

Раніше ми самостійно організовували різні квізи та ігри, наприклад, до календарних чи професійних свят. А незабаром плануємо долучитися до турнірної гри Snappy. І вас запрошуємо 🙂


Про онлайн-гру Snappy, яку обрали для тимбілдингу

Snappy — це командна онлайн-гра, що проводиться на платформах Zoom, YouTube та в метавсесвітах. Вона складається з тематичних ігор, у яких учасники зможуть продемонструвати свій інтелект, креативність та зблизитися з командою. Гра передбачає наступні види конкурсів:

  • Розумовий фітнес: завдання на кмітливість та ерудицію.
  • Змагання з нейромережею — ведучий демонструє картину або інший твір, учасники намагаються визначити, хто ж насправді це створив — людина чи штучний інтелект.
  • Відеозапитання від знаменитості на різні теми.
  • Медіатур: треба відгадати назви фільмів, мультфільмів або серіалів за кадром чи постером.
  • Незвичайний винахід: ведучий демонструє або читає інструкцію до незвичайного винаходу, завдання учасників — здогадатись, яке його призначення.
  • Завдання на логіку: є зображення, що мають певний логічний зв’язок між собою, учасникам потрібно розгадати, який саме.
  • Віртуальна експедиція: учасники мають вгадати мову, якою говорить людина, або країну за фото чи відео та інші.

Турнір розрахований на шість ігор протягом пів року. Раз на місяць команди будуть зустрічатися для змагань у турнірі. Кожна гра складається з різноманітних завдань та триває дві години. Ведучий проводить гру в прямому ефірі зі студії в Києві, спілкується з учасниками та коментує їхні відповіді.

Онлайн-гра Snappy
В гру можна грати на різних онлайн-платформах

Основні переваги:

  • поліпшення комунікації між співробітниками — протягом гри учасники спілкуються та обмінюються ідеями, щоб досягти спільної мети, ці навички потім знадобляться під час розв’язання робочих проблем;
  • розвиток лідерських якостей співробітників;
  • розвага та відпочинок у колі колег, а також невимушене спілкування, якого іноді так не вистачає. 

Турнір Snappy розпочнеться 22 серпня 2023 року. Зареєструватися можна, написавши у телеграм @nikita_scherbina.

Читайте також

Як проводити ефективні тимбілдинги онлайн і чи на часі вони взагалі? Досвід MobiDev

Гра, що допоможе увійти в ІТ: як ґо розвиває потрібні айтівцям навички

Тимбілдинг, що рятує життя: як курси першої допомоги стають трендом

Розсилка для компаній-роботодавців від CEO Happy Monday

Розсилка з головними новинами ринку найму та бренду роботодавця, а також оглядом головних оновлень платформи для роботодавців.

Більше
Більше Більше для компаній
Пошукачу
Для компаній
Увійти
Є ідея!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x

Дякуємо!

Тепер редактори знають.