Українська IT-компанія Grammarly купує розробника редактора документів Coda. Мета ― створити ще більше корисних інструментів на основі штучного інтелекту.
В українській компанії також зміниться СЕО. Ним стане Шишир Мехротра, головний виконавчий директор Coda.
Grammarly купує Coda
Чинний очільник Grammarly Рахул Рой-Чоудхур зазначив, що зараз штучний інтелект пронизує усі аспекти робочого середовища. Об’єднання компаній допоможе підвищити продуктивність користувачів популярної платформи.
«Радий повідомити, що Grammarly купує Coda, виробника новаторських і потужних інструментів ШІ Coda Docs і Coda Brain. Наша мета полягає в тому, щоб інтелект і гнучкість Coda покращив досвід Grammarly та збільшив продуктивність користувачів», ― написав Рой-Чоудхур.
Новим СЕО двох компаній стане Шишир Мехротра, який підтвердив інформацію про об’єднання.
«Coda об’єднується з Grammarly, надійним помічником ШІ для спілкування та продуктивності. Разом ми створимо штучний інтелект майбутнього. І я маю честь очолювати об’єднані компанії як генеральний директор», ― написав Мехротра.
Сума угоди та інші деталі поки не розголошуються.
Читайте також: Американська компанія найняла спеціаліста з добробуту ШІ: що це за посада
Що зміниться
Онлайн-сервіс Grammarly у майбутньому мають об’єднати з ШІ-помічником Coda Brain. Це дозволить платформі бути більш корисною для користувачів.
Зміни також торкнуться текстового редактора Coda Docs. В нього буде інтегрований Grammarly Assistant.
Проте все це відбудеться з часом. Поки що функціонал продуктів обох компаній залишиться для користувачів звичним.
Читайте також: Як писати тексти за допомогою штучного інтелекту: поради й інструменти
Що відомо про компанії
IT-компанія Grammarly є розробником онлайн-сервісу перевірки англійської граматики на основі штучного інтелекту та найдорожчим українським стартапом. Щодня продуктами компанії користується близько 40 млн людей. Наразі це найвідоміший український бренд серед іноземців.
Grammarly також є одним з найбажаніших роботодавців для українських айтівців. 72% опитаних IT-фахівців виявили бажання працювати у цій компанії.
На початку 2024 року співзасновник Grammarly Дмитро Лідер, який займався операційним управлінням, покинув компанію. Він вирішив зосередитися на власних проєктах.
Coda — це технологічна компанія, яка робить продукти для спільної роботи користувачів. Найбільш відомим є однойменний хмарний багатокористувацький редактор документів.
Крута робота вже чекає!
Знайдіть вакансію до душі — у нас є з чого обрати 😉
Вакансії
Дякуємо!
Тепер редактори знають.