Південно-Східний технологічний університет в Ірландії у 2024 році планує набрати 40 студентів на нову спеціальність — «інфлюенсер». Про це пише The Washington Post. Розповідаємо, чого навчатимуть студентів та чи буде попит на цю професію у майбутньому.
Що вивчатимуть студенти
На факультеті можна буде отримати ступінь бакалавра мистецтв за спеціальністю «інфлюенсер». Студенти вивчатимуть такі дисципліни:
- кризовий менеджмент;
- зв’язки з громадськістю;
- дослідження знаменитостей;
- соціальна психологія;
- відео- та аудіомонтаж.
За словами старшої викладачки університету Ірен МакКормік, яка є співавторкою нового освітнього напряму, ідея започаткувати таку спеціальність з’явилася у 2019 році. І хоча подібні короткі курси вже існують у світі, її виш першим у світі запропонував це як науковий ступінь, спеціально адаптований під економіку.
Читайте також: Дослідники з’ясували, як зумери змінюють усталені норми на робочому місці
Чи буде попит на таких фахівців
Як зазначає видання, потреба у кваліфікованих фахівцях цієї спеціальності стає очевидною, бо світовий ринок інфлюенсерів стрімко зростає. Торік часопис Harvard Business Review оцінив його вартість у $16,4 млрд. Експерти кажуть, що сфера і надалі зростатиме, оскільки компанії виділяють більшу частку своїх маркетингових бюджетів на партнерство з інфлюенсерами.
А ще ця професія дуже приваблива серед покоління зет — згідно з одним з опитувань кожен четвертий зумер мріє працювати інфлюенсером.
Водночас експерти ставлять під сумнів те, наскільки життєздатною є професія інфлюенесера, враховуючи постійні зміни в алгоритмах соціальних медіа. Вони кажуть, що тренди на певні ролики або короткі відео можуть швидко втратити актуальність, а платформи в майбутньому можуть повністю зникнути.
Шукаєте роботу в диджитал-сфері?
Перегляньте актуальні пропозиції від агенцій та компаній
Шукати
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Мінцифри запускає цифровий рекрутинг через «Дію»
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
Робота в інтернеті: 50 найкращих способів заробітку онлайн
15 кар’єрних консультанток, на яких варто підписатися у соцмережах
Професія в об’єктиві: чим займається фотограф та як ним стати