Канада розробляє програму для залучення в країну так званих диджитал-номадів — фахівців, які працюють онлайн та можуть поєднувати роботу з подорожами, пише Business Insider. Програму планують запустити до кінця 2023 року.
Програма буде націлена на те, щоб зробити Канаду привабливим місцем перебування для диджитал-номадів. Ідеться про ІТ-фахівців та спеціалістів креативної сфери, які працюють онлайн і можуть поєднувати фултайм-роботу з подорожами. Їх також називають «цифровими кочівниками».
Відповідно до чинних канадських імміграційних правил диджитал-номади можуть залишатися в Канаді до шести місяців у статусі гостя, продовжуючи працювати на іноземні компанії. Що для них зміниться після запуску програми — наразі невідомо.
«Ми сподіваємося, що частина диджитал-номадів, які спочатку прибули в Канаду, щоб працювати віддалено, вирішать шукати можливості працевлаштування серед канадських роботодавців. Коли вони отримають пропозицію від канадської компанії, то зможуть податися на тимчасовий дозвіл на роботу або навіть постійне проживання», — кажуть у Міністерстві в справах імміграції, біженців і громадянства Канади (IRCC).
Там також заявили, що чиновники тісно співпрацюватимуть з приватними та публічними партнерами, щоб зʼясувати, які умови запропонувати технічним фахівцям, аби вони охоче приїздили в країну з перспективою тут залишитися.
Читайте також: У яких містах світу найкраще дотримуються work-life balance: інфографіка
Відомо, що номад-візи (візи, що надають право «цифровим кочівникам» тривалий час проживати в певній країні) зараз пропонують понад 25 країн, зокрема Португалія, Греція, Естонія, Хорватія. У такий спосіб уряди держав, значна частина доходів яких припадає на туризм, хочуть відновити економіку після пандемії COVID-19.
Шукаєте роботу?
Переглядайте актуальні пропозиції від працедавців у нашому розділі «Вакансії»
Переглянути
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Чому ми втомлюємося від роботи та чи завжди звільнення — єдиний вихід?
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Шахраї розсилають фейкові пропозиції роботи від імені української IT-компанії