Підтримка працівників під час повномасштабної війни — на сьогодні пріоритет №1 багатьох українських бізнесів. Розповідаємо, як допомагають своїм співробітникам компанії, що мають профілі на Happy Monday.
WOW24-7
З початку повномасштабної війни компанія зберігає робочі місця за працівниками, які пішли захищати Україну, та виплачує їм щомісячну ставку. Також донатить певний відсоток прибутку в благодійні фонди й долучається до збору коштів на потреби захисників, зокрема для родичів і друзів своїх співробітників.
Компанія повсякчас тримає на контролі ментальний стан працівників та надає їм будь-яку необхідну підтримку. За потреби кожен працівник компанії може отримати безплатну консультацію психолога.
Увесь цей час WOW24-7 не припиняла створювати нові робочі місця. Компанія наймає як тих українців, що залишилися вдома, так і тих, хто був змушений виїхати за кордон.
Readdle
Readdle забезпечила у своїх офісах всі умови для комфортного перебування та роботи. Так, в одеському офісі з’явилася Shelter Room — кімната, де зберігаються запаси води та продуктів для працівників та їхніх сімей на випадок непередбачуваних обставин. Також тут є генератор і Starlink, що гарантувало безперебійну роботу під час блекаутів минулої осені. Крім цього, компанія організовує доставку безплатних обідів для всіх, хто працює з офісу.
З початком війни Readdle запровадила Mental Health Program: покриває працівникам 50% витрат на психолога. В офісі також створено умови, що сприяють заспокоєнню та нормалізації емоційного стану. У двох silent-room — затишних кімнатах без вікон із хорошою шумоізоляцією — можна усамітнитися й попрацювати в повній тиші або помедитувати посеред дня.
Також у Readdle діє програма Medical Insurance: компанія надає працівникам та членам їхніх сімей медичне страхування в разі невідкладних станів.
Uklon
24 лютого 2022 року компанія виплатила своїм експертам заробітну плату за лютий та надала оплачувані вихідні до кінця тижня, щоб люди могли знайти безпечніше місце перебування.
HR-департамент Uklon у перші дні війни оперативно запустив проєкт Hr.help, у межах якого активно допомагав членам команд шукати житло, транспорт та закривав інші потреби щодо переміщень між містами. Це дуже допомогло уклонівцям швидко знайти тимчасовий прихисток для себе та родини.
Перший час компанія постійно підтримувала своїх людей морально й інформаційно. Для цього проводила зустрічі з психологом, уроки української мови, щоб допомогти тим, хто переходив на українську, заняття з тайм-менеджменту, вебінари про історію України.
Jooble
У перший день вторгнення Jooble зробила важливу заяву — оголосила про припинення роботи сервісу в рф та білорусі. Від початку повномасштабної війни компанія активно підтримує ЗСУ та перерахувала приблизно 55 млн грн до різних фондів. Працівники компанії стверджують, що нині це — найкраща інвестиція для Jooble.
Попри зниження доходів через війну, компанія продовжує виплачувати зарплати, наймати нових людей та підтримувати співробітників, які потрапили в скрутне становище. Також команда Jooble запустила проєкт «Робота для українців за кордоном», у межах якого допомагає в працевлаштуванні українським біженцям, які перебувають у країнах ЄС.
Cpamatica
З перших днів повномасштабної війни компанія дбає про безпеку та комфорт своїх працівників: допомогла з релокацією, забезпечила фінансовою та психологічною підтримкою (у компанії не було скорочень або зменшення зарплат), допомогла облаштувати їхні робочі місця під час блекаутів.
Окрім працівників, компанія підтримує і ЗСУ — переважно надає адресну допомогу. А коли готували новорічні подарунки співробітникам, то обрали товари проєкту UNITED24 — браслети «Азовсталь» і худі Balenciaga, кошти з продажу яких пішли на підтримку України.
Хочете дізнатися більше про ці та інші компанії?
Читайте їхні профілі на Happy Monday
компанії
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Мінцифри запускає цифровий рекрутинг через «Дію»
Де безкоштовно отримати психологічну допомогу під час війни: список ресурсів
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Які бенефіти пропонують своїм працівникам роботодавці: кейси 5 компаній