Корпорація Meta з вересня запроваджує суворіший режим роботи з офісу, повідомляє Business Insider. За відмову відвідувати офіс щонайменше тричі на тиждень працівникам знижуватимуть рейтинг ефективності та навіть звільнятимуть.
Компанії уже буквально змушують працівників повертатися до офісів у зв’язку із завершенням пандемії. Нещодавно Meta заявила, що з 5 вересня більшість її працівників повинна працювати в офісі щонайменше тричі на тиждень. У разі порушення цієї вимоги працівників попереджатимуть, а відтак можуть і звільнити.
«Повторні порушення можуть призвести до дисциплінарної відповідальності, аж до зниження рейтингу продуктивності й, зрештою, до звільнення, якщо не буде вжито заходів», — сказала керівниця відділу кадрів Meta Лорі Голер.
Утім, деякі працівники отримали дозвіл на повністю віддалену роботу й не зобов’язані виконувати цю вимогу.
Читайте також: Заклик Amazon повернутися до офісів зустріли протестом біля штаб-квартири
Щоб тримати на контролі, хто звідки працює, працівників зобов’яжуть користуватися внутрішнім продуктом Status Tool. Він дає змогу показувати компанії своє поточне місце роботи.
Відомо також, що з грудня 2022 року працівникам Meta не дозволяють обговорювати на робочому місці «делікатні теми», як-от аборти, обіг зброї, законодавчі акти й ефективність вакцинації.
Згідно зі звітом компанії з найму Greenhouse 76% працівників готові покинути роботу, якщо їхні компанії скасують ремоут. Майже половина (42%) компаній, які попросили працівників повернутися в офіси, спостерігали більший рівень відтоку працівників, ніж очікували.
Читайте також: Повернення до офісів стає для працівників проблемою: що пішло не так
А як вам зручніше працювати — з дому чи в офісі?
Шукайте релевантні для вас пропозиції в розділі «Вакансії»
Переглянути
Додати коментар
Цікаве на Happy Monday
10 вакансій із частковою зайнятістю: до Jooble, Devtalk, Ampli і не тільки
6 причин використовувати нетворкінг для кар’єри та з чого почати
Робота для любителів сиру: хто такий чизмонгер і чому це крута професія для будь-кого
Схожі статті, які можуть сподобатись
В Україні хочуть створити аналог Upwork для айтівців
200 українок отримають до $8000 на розвиток власної справи
Які бенефіти пропонують своїм працівникам роботодавці: кейси 5 компаній