Всі статті Новини Пошук роботи Увійти в ІТ Кар'єра Історії Розвиток Happy HR Спецпроєкти

Meta погрожує звільненнями працівникам, які не хочуть ходити в офіс

Вт., 22.08.23 Новини 2 хв читання

Корпорація Meta з вересня запроваджує суворіший режим роботи з офісу, повідомляє Business Insider. За відмову відвідувати офіс щонайменше тричі на тиждень працівникам знижуватимуть рейтинг ефективності та навіть звільнятимуть. 


Компанії уже буквально змушують працівників повертатися до офісів у зв’язку із завершенням пандемії. Нещодавно Meta заявила, що з 5 вересня більшість її працівників повинна працювати в офісі щонайменше тричі на тиждень. У разі порушення цієї вимоги працівників попереджатимуть, а відтак можуть і звільнити.

«Повторні порушення можуть призвести до дисциплінарної відповідальності, аж до зниження рейтингу продуктивності й, зрештою, до звільнення, якщо не буде вжито заходів», — сказала керівниця відділу кадрів Meta Лорі Голер.

Утім, деякі працівники отримали дозвіл на повністю віддалену роботу й не зобов’язані виконувати цю вимогу.

Читайте також: Заклик Amazon повернутися до офісів зустріли протестом біля штаб-квартири

Щоб тримати на контролі, хто звідки працює, працівників зобов’яжуть користуватися внутрішнім продуктом Status Tool. Він дає змогу показувати компанії своє поточне місце роботи.

Відомо також, що з грудня 2022 року працівникам Meta не дозволяють обговорювати на робочому місці «делікатні теми», як-от аборти, обіг зброї, законодавчі акти й ефективність вакцинації.

Згідно зі звітом компанії з найму Greenhouse 76% працівників готові покинути роботу, якщо їхні компанії скасують ремоут. Майже половина (42%) компаній, які попросили працівників повернутися в офіси, спостерігали більший рівень відтоку працівників, ніж очікували.

Читайте також: Повернення до офісів стає для працівників проблемою: що пішло не так

А як вам зручніше працювати — з дому чи в офісі?

Шукайте релевантні для вас пропозиції в розділі «Вакансії»

Переглянути
Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: