Майже два місяці суттєвих обмежень, незвичний режим роботи або її втрата, необхідність терміново адаптуватися до нових умов або нарешті сповільнитися… Що ж, якщо ви читаєте цей текст, вітаємо: ми це пережили. Як саме? Зараз дізнаємося!
Ми запитали у читачів Happy Monday, як вони провели карантин. І знайшли між нами багато спільного 🙂
Під час карантину ви:
Працювали
Більшість з вас відповіли, що продовжували на карантині працювати віддалено. Читачка Катерина Шевчук навіть їздила на роботу, Роман Кіфлюк підписав у квітні контракт як консультант на новому проєкті, а Анна Голуб на карантині не працювала, але змогла знайти нову роботу. Бажаємо успіху!
Лише 4 читачів вказали, що не працювали взагалі, інші змогли знайти для себе фриланс чи проєктну зайнятість. Бажаємо вам усім скоріше знайти своє місце зі щасливими понеділками! Де шукати, ви знаєте.
Проходили онлайн-курси і вчили мови
І знаєте: в таких стресових умовах навіть один курс — це вже перемога! Навіть якщо ви, як і Анна Шевченко, планували пройти 20, а пройшли 1 — це крутий результат, якщо курс той самий і дійсно потрібний. Найчастіше у своїх відповідях ви згадували курс Андрія Федоріва «Папа бренда» — у нашій команді Happy Monday його теж прослухали одразу кілька людей.
А Світлана Бакал поєднала дві корисності у одній і пройшла багато онлайн-курсів на платформі FutureLearn: на різні цікаві їй теми, але усі — англійською мовою. Світлано, наше захоплення!
Тим, хто навпаки, так і не знайшов на каратині час і сили проходити онлайн-курси, можемо сказати одне: ви такі не самі. І це теж нормально.
Загалом багато з вас знайшли на карантині час на англійську, і це нас дуже тішить. Не втомлюємося нагадувати, що англійська потрібна усім. Читачка Марійка почала вчити іспанську і дивитися серіали у оригіналі, а Олександра Тітарова — чеську. Бажаємо усім скоріше отримати можливість практикувати ці мови у офлайні 🙂
Читали книги
Ми знаємо, що читачі Happy Monday ще ті книголюби. Пам’ятаєте, як ми вас запитували про прочитані за минулий рік книги? Що ж, нове опитування показало, що на карантині ви читали ще більше, ніж зазвичай. Катерина Куськал прочитала половину свого річного плану — 15 книг (зокрема англійською та чеською). Леся Пиняк радить книгу «Текст пекс шмекс» Вільяма Зінссера, а Світлана Бакал — «Інтернет речей» Семюеля Грінгарда.
Шукали себе у кулінарії. І знаходили!
Поки ми «прожарювали» резюме, ви пекли хліб і паски. Любов Багрянцева опанувала навіть кекси і круасани! Ну а ми завжди радіємо, коли люди опановують щось нове.
Наше серце полонила дієта від Каті Коркішко.
Почала практикувати інтервальне голодування: у перервах між голодуванням харчуюся згущонкою і халвою.
Кавоманили
Після закриття улюблених кав’ярень ви навчилися варити каву вдома. Думаємо, що у вас це тепер виходить навіть краще, ніж у баристи на районі! Наталія Сліпенко почала пити дальгона-каву і переконана, що вона така не одна. Наталю, зізнаємося: редакція Happy Monday після вашої відповіді була змушена загуглити, що це таке, але тепер ми теж в курсі і обов’язково спробуємо.
Займалися йогою… і забивали на йогу
Пишаємося тими, хто дійсно весь карантин використовував свій килимок для йоги. Вас таких було чимало. Але тих, хто навпаки, забив на йогу та інший спорт, все-таки було більше.
У номінації «найспортивніший читач» перемагає Роман Кіфлюк.
Вчився стояти на руках, став чемпіоном Світової Ліги із онлайн-шахів у складі збірної України, продовжив бігати (у цьому році вже більше 700 км), скинув 3 кг.
Турбувалися про себе
Особливо радіємо за тих, хто знайшов на карантині час для себе.
Ввела маленькі ритуали для здоров’я: лімфодренажні стрибки, склянка води зранку, вакуумне дихання, масаж шиї, лежання на валику для спини, регулярний спорт по 30 хвилин через день.
Відвідали онлайн-концерти
Анастасія Деньга відвідала концерт групи, яка ніяк не приїде до Києва, а Катерина Куськал прослухала концерти з Віденської опери та нарешті відвідала онлайн міжнародний фестиваль музики «Празька весна». Тож у карантина були якісь переваги 🙂
Займалися садівництвом
Анастасія Волокіта саджала сукуленти, а її тезка Анастасія Деньга організувала цілий сад-город: вирощує базилік, соняшники, помідори, калли, сухоцвіти — і все це на балконі!
А ще…
Богдана Клименко зайнялася предметною фотозйомкою, Людмила Колб завела свій телеграм-канал «Редактор всего» і прямує до мрії стати письменницею. Також своїм телеграм-каналом «хаос гедоністки» поділилася з нами Марія Коваленко, яка переїхала і почала працювати над збіркою есеїв. А от чим пишається Анастасія Обертас:
Тішуся, що разом з командою проєкту «Без Броні» провела онлайн-івент, який від початку планувався суто офлайновим. Ми хотіли зібрати групу з 30 ветеранів, які розпочинають свою справу, і навчити їх азам — як не наступати на граблі. Але з початком карантину засумнівалися, чи актуальним буде захід взагалі, і вирішили підтримати вже існуючий бізнес флешмобом #підтримай_ветеранський_бізнес. Завдяки цьому почули десятки історій від ветеранів, як вони долають кризу і що їм потрібно саме зараз. І переробили івент в триденний онлайн-інтенсив. Замість 30 киян навчили 160 ветеранів з усієї України! Я вперше читала лекцію в Zoom і модерувала всі три дні вебінари інших лекторів. Після того ривка від утоми хотілося вмерти)) Але результати перевершили всі наші сподівання!
Окремо захоплюємося читачами, які працювали з дому і одночасно займалися дітьми. У журналістки Лесі Пиняк їх троє. Сподіваємося, ваша мрія вже здійснилася, і на час виходу матеріалу діти вже у садочку. Також розчулені історіями про те, як ви нарешті знайшли на карантині час для родини і дітей. Це дійсно дуже важливо.
Аналізуючи останні два місяці, нам дуже близька позиція Ганни Дерев’янко:
Я дуже круто провела карантин. Трошки навіть соромно казати це вголос, бо більшість людей бідкається і хоче скоріше повернути звичайний плин життя. Я теж вже відчуваю, що засиділася вдома, але водночас переоцінила стиль життя і зрозуміла, що не хочу працювати в офісі фул-тайм. Хочеться мати більше часу на себе і близьких, тому я би хотіла мати 2 дні в офісі на зустрічі, вирішення різних офісних питань і просто для тонусу, а 3 дні працювати вдома. Не витрачати час на дорогу і збори, використовувати вільні моменти посеред дня на корисні речі, більше бачити домашніх. Це було би ідеально.
Ваші відповіді про те, чим ви пишаєтеся на карантині, дуже нас надихнули. На жаль, не можемо опублікувати їх усі, але знайте: ви усі неймовірні молодці. Тішимося, що ви читали і продовжуєте читати Happy Monday — а отже, прагнете розвиватися і відкриті до нових можливостей. Тримаймося разом!
Давайте знайомитися ближче!
У Happy Monday тепер є також сторінка в інстаграм, де ми не тільки ділимося корисними порадами, але й розповідаємо дещо цікаве про команду 🙂
ПідписатисяЧитайте також
Начитали у 2019-му: 44 найкращі книги від читачів Happy Monday
Супергерої теж на remote. Меми про роботу на карантині
Keep Calm: 15 ресурсів для релаксу, щоб розслабитися тут і зараз
Дякуємо!
Тепер редактори знають.