Йой! Ми тимчасово призупинили продаж профорієнтаційного тесту через технічне оновлення платформи для проведення тестування. Цінуємо вашу увагу до цієї послуги і обов'язково повідомимо відразу ж, коли відновимо роботу. Для цього просто залиште ваші контакти тут:

повідомити про відновлення продажу

Профорієнтація онлайн: тест + консультація

Якщо ви добре рахуєте без калькулятора, це ще не означає, що ваша робота неодмінно має бути пов’язана з числами. Якщо у школі ви писали найкращі твори, не факт, що ваша робота мрії — виключно працювати з текстами.

Онлайн тест на визначення сильних сторін і оптимальної професії – це можливість розібратися в собі і визначитися, який напрям вам дійсно підходить. Створений спеціально для дорослих онлайн тест на профорієнтацію допоможе знайти роботу мрії, оцінюючи комплекс факторів: компетенції, життєві установки, професійні інтереси, рівень інтелекту, мотивацію та риси характеру.

Після тесту ви зрозумієте:

 • які ваші сильні сторони
 • яка сфера зайнятості вам підходить
 • яка робота реалізує ваш внутрішній потенціал і забезпечить фінансово
 • про які власні здібності ви могли навіть не підозрювати
 • чи варто вам починати власну справу і який тип кар’єри вам підходить
 • що вас мотивує, а що заважає просуватися кар’єрними сходами

Після тесту ви зрозумієте:

 • які ваші сильні сторони
 • яка сфера зайнятості вам підходить
 • про які власні здібності ви могли навіть не підозрювати
 • яка робота реалізує ваш внутрішній потенціал і забезпечить фінансово
 • чи варто вам починати власну справу і який тип кар’єри вам підходить
 • що вас мотивує, а що заважає просуватися кар’єрними сходами

Як проходить тестування?

 • 😎
  Доступ

  Після оплати ви отримаєте на пошту посилання на тест з детальними інструкціями. Лист має надійти протягом дня: наші поштові голуби не завжди літають блискавично швидко 🙂

 • Тестування

  Ви самостійно проходите тест у зручний для вас час. Це займає приблизно 90 хвилин, його необхідно пройти за один раз. Тож закрийте усі інші вкладки браузера, не відволікайтеся і будьте щирими з самими собою.

 • 👩🏼‍💻
  Консультація

  Після проходження тесту на професію ви узгоджуєте час для онлайн консультації з кар’єрним експертом. Спеціаліст на консультації надасть вам pdf-звіт з результатами тесту розшифрує їх, поставить додаткові запитання і відповість на ваші.

 • 📬
  Результат

  У вас залишається розгорнутий pdf-звіт та пояснення до кожного пункту від психолога-консультанта, а разом з ним — чіткий план дій, мотивація та розуміння власних суперсил!

Після проходження тесту на вас чекають інсайти:

 • Список з 12 професій, які підходять саме вам

  Відповідь на питання, ким, де і як працювати, щоб отримувати задоволення від кожного робочого дня. Ви з’ясуєте, який тип кар'єри вам підходить, що вас мотивує та спонукає до роботи.

 • Список компетенцій та сильних сторін

  Кожен з нас має суперсилу, і не одну. Ви зрозумієте, у чому ваша, і якими навичками та компетенціями ви володієте. Від цього і варто відштовхуватися у пошуку справи свого життя.

 • Список програм, які допоможуть навчатися і розвиватися далі

  Навіть супермени мають слабкості. Ви дізнаєтеся, яких навичок вам поки що бракує, і отримаєте список рекомендованих тренінгових програм та сфер розвитку.

 • Чіткий план дій для досягнення своїх цілей

Досвід наших клієнтів

Кирило Мазур, підприємець

«Уперся в стелю в своїй галузі, ​​але куди рухатися далі, я не розумів»

Читати
Олена Чичирко, студентка

«Цінність тесту не в тому, щоб зрозуміти «Ким стати?», а в тому, що усвідомлюєш свої особливості і переваги»

Читати
Тетяна Горшкова, мама в декреті

«Я відчувала потребу у змінах, але не знала, з чого почати»

ЧИТАТИ
Ольга Юр’єва, PR менеджерка

«Захотілося підсумувати успіхи, зрозуміти логіку помилок, визначити зони росту»

ЧИТАТИ
Вартість тестування

950 грн

 • Доступ до тестування (онлайн-платформи)

 • Індивідуальна консультація зі спеціалістом (60 хв.)

 • Звіт за результатами тестування (pdf-документ)

Замовити

Cпеціалісти-консультанти

Ольга Клєсман

Кар'єрна консультантка, сертифікована спеціалистка з профорієнтації, IT рекрутер (Head of HR)

Наталія Висідалко

Психолог, кандидат психологічних наук, доцент НПУ ім. М.П.Драгоманова, профорієнтолог, кар’єрний консультант.

Ірина Овчаренко

практичний психолог, сертифікована спеціалістка з профорієнтаційної діагностики та консультування. Сертифікована спеціалістка по роботі з методиками «Акцент 2-90», «ТАТ», «Колірний тест М. Люшера».

Часто запитують

 • І що, я знайду своє покликання після одного тесту?
  Онлайн тестування — це лише екватор на шляху до пошуку роботи мрії. «Профкар’єра» складається з двох частин — тестування та індивідуальної консультації з кар’єрним експертом. Тест покаже ваші здібності та нахили, а експерт допоможе зрозуміти, як використати отриману інформацію в реальному житті та на що звернути особливу увагу.
 • Я вже проходив тест на профорієнтацію у школі. Це такий самий?
  Даний тест підійде для дорослих віком від 20 років. Профорієнтаційні тести для підлітків оцінюють лише 3 фактори: інтереси, здібності та особистість. Тест для дорослих включає оцінку за 6 факторами: компетенції, життєві установки, професійні інтереси, інтелект, мотивація, особистість. Освіта, набутий професійний та життєвий досвід дуже впливають на результат тестування. Тому не варто шукати звіти профорієнтаційного тестування за 11 клас — його результати, скоріше за все, вже неактуальні.
 • Що це взагалі за тест? Хто його створив?

  Тест «Профкар'єра UA» було розроблено у 2007 році у Центрі тестування та розвитку на базі факультету психології МДУ ім. М.В. Ломоносова під науковим керівництвом доктора психологічних наук, професора МДУ Олександра Шмельова. В апробації та підтвердженні ефективності тесту взяли участь більше 7000 осіб. У 2015 році тест було адаптовано для України. В адаптації тесту взяли участь 1260 осіб віком від 20 до 40 років із різних міст України.

 • Як проходить і скільки часу займає тест?

  Після отримання посилання ви можете пройти тест у будь-який зручний для вас час. Вам знадобиться 60-90 хвилин для проходження тесту. Тест складається з різних блоків і типів питань, детальні інструкції і пояснення надаються безпосередньо перед кожним блоком. Жодної додаткової підготовки не потрібно. Після проходження тесту ви обираєте зручний час для консультації. На консультації експерт дасть пояснення по кожній складовій тесту та відповість на всі питання. Тривалість консультації – 60 хв.

 • Я пройшов тест. Що далі?

  Вітаємо, ви на півдорозі до своїх щасливих понеділків! Чекайте на лист від менеджера Happy Monday: він надійде вам на вказану електронну адресу протягом одного дня.  Ми узгодимо із вами зручний час для проходження для онлайн консультації з кар’єрним експертом. На онлайн-консультації ви отримаєте pdf-звіт з результатами вашого тесту. Експерт розшифрує їх, поставить додаткові запитання і відповість на ваші.

 • Що входить у вартість?

  У вартість входить доступ до тестування (онлайн-платформи), консультація зі спеціалістом та розгорнутий документ-звіт за результатами тестування, який залишається у вас. Результати включають перелік компетенцій та сильних сторін, рекомендовані професійні сценарії та вектор кар’єри, список з 12 професій, які підходять саме вам, пояснення по кожному блоку складових тесту, рекомендовані до розвитку навички та навчальні програми.

 • Як оплатити тест
  Ви можете оплатити тестування зручним для вас способом:
  1. Онлайн на сайті на допомогою платіжної системи FONDY.
  2. Отримати реквізити для оплати і зробити переказ на картку через банк або термінал. Запитати реквизити можна тут m.me/happymondayua
 • Якою мовою відбувається тестування?

  Ви можете обрати мову під час реєстрації. Тест доступний українською та російською мовами.

Покликання у подарунок

Подаруйте близькій людині бачення власного майбутнього! Тест можна не лише проходити самим, але й дарувати іншим. Це буде нестандартний подарунок і прояв справжньої турботи. Допоможіть близькій людині знайти свій шлях, улюблену професію і місце зі щасливими понеділками.
Замовити тест у подарунок
Робота має бути в радість

Оберіть професію до душі та почніть шлях до омріяної кар'єри!

Хочу ще запитати

Завчасна онлайн-допомога у вирішенні будь-яких питань

Розсилка, що розвиває вашу кар'єру

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар'єрних можливостей.

Більше
Відгук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: