fbpx

10 найпопулярніших вакансій тижня в Києві

Редакція Сб., 15.02.20 Новини

Які наші вакансії у Києві виявилися найпопулярнішими цього тижня? Зібрали 10 крутих пропозицій, на які варто написати, поки це не зробили інші 🙂

1. Executive Assistant (віддалено) до Email Allstars

Email-маркетингова агенція Email Allstars шукає особистого помічника для свого СОО. Це віддалена робота для тих, хто добре володіє письмовою та усною англійською, вже має досвід роботи в інтернеті й не проти працювати за американським часом. Зарплата на старті 700-900 USD на місяць.

2. PR manager до Evrius 

Компанія з виробництва діджитал-реклами Evrius шукає активного піарника з досвідом у сфері рекламних технологій для просування діджитал-продукту. Потрібно мати досвід PR у сфері Online Advertising, Traffic Monetization та досвід ведення відповідних блогів, форумів. 

3. Дизайнер (віддалено) до SMM-агенції wishdo

SMM-агенція wishdo шукає дизайнера на постійну віддалену роботу. Потрібно вміти працювати з графікою, інфографікою та анімацією, діяти згідно ТЗ, але не боятися виходити за його рамки і пропонувати ідеї. 

4. IT Researcher (Одеса) до ALCOR 

BPO-компанія Alcor шукає IT Researcher в Одесі. Потрібно мати бажання розвиватися у ІТ-рекрутингу, володіти англійською на рівні Intermediate та на базовому рівні розуміти відмінності технологій програмування.

5. Customer support specialist до Apexum

Американська фінтех-компанія Apexum нещодавно відкрила офіс у Києві і шукає Customer Support specialist. Потрібно вільно володіти англійською і мати попередній досвід роботи у клієнтській підтримці. Базові знання фінансів будуть перевагою.

6. Керівник відділу з залучення вебмайстрів до Admitad

Міжнародна компанія Admitad, що спеціалізується на digital-маркетингу, шукає керівника відділу, який має досвід управління командою від двох років, розбирається у affiliate marketing та має досвід роботи у CRM системах. 

7. Paperwork Ninja до LIFT99 Kyiv Hub

Спільнота стартапів LIFT99 Kyiv Hub шукає справжнього ніндзю документообігу, який наведе порядок у документації і частково виконуватиме обов’язки бухгалтера. Потрібно вміти працювати з Microsoft Business Suit та додатками Google, особливо електронними таблиці Excel / Google та володіти англійською на високому рівні.

8. Директор з комунікацій до Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» 

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» шукає директора з комунікацій, який має успішний досвід побудови комунікаційних стратегій та кампаній для проєктів національного масштабу та вільно володіє англійською.

9. Менеджер у рекламний відділ до bit.ua

Онлайн-видання bit.ua шукає менеджера у рекламний відділ, який буде вести комунікацію з потенційними рекламодавцями. Досвід у сфері продажу вітається, але не є обов’язковим. 

10. Teaching Centre Registrar до British Council Ukraine 

Британська рада в Україні шукає реєстратора навчального центру, який має досвід роботи у команді,  з адміністративною документацією та володіє англійською на рівні С1 і вище. Досвід роботи у сфері англійської мови буде перевагою.

Щодня постимо нові вакансії в Києві та інших містах України у нашому Telegram-каналі Happy Monday, підписуйтеся! 

Усі вакансії Happy Monday: https://happymonday.ua/ua/jobs/

Долучайтеся!

Створюємо спільноту фанів Понеділків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: